gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir Çocuk Sevdim Bu Akşam Ekranlarda

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları konusu nezaman başlıyor kimler oynuyor resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Yeni yayın döneminin başlamasıyla yeni diziler birer birer seyirciyle buluşmaya başladı...Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Bir Çocuk Sevdim dizisininin konusunu ve oyuncu kadrosunu daha önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık melekler...Şimdi ise dizi ile ilgili diğer detayları paylaşıyoruz

Kanal D’nin yeni dizilerinden “Bir Çocuk Sevdim”, bu akşam ilk bölümüyle ekranda... İstanbul’un orta sınıf mahallelerinden birinde yaşayan Mine ile zengin bir ailenin oğlu olan Sinan’ın aşkını konu alan dizide başrolleri Bülent ınal, Çetin Tekindor, Gülcan Arslan ve Hakan Kurtay paylaşıyor.Timur (Bülent İnal): Büyük bir otomobil galerisi-servis kompleksinin sahibi. 37 yaşında. Verdiği kararlardan asla şüphe etmeyen, yanılmış olsa bile dönüp arkasına bakmayan, hırslı, başarılı ve etrafındakilerin çekindiği biri. Tek başına büyüttüğü 13 yaşındaki kızıyla büyük ve konforlu bir evde yaşıyor. Çocukluğundan beri otomobile meraklı. Sürat yapmayı, hayatla oyun oynamayı seviyor. Geçmişindeki büyük bir hayal kırıklığı nedeniyle gönül işlerini rafa kaldırmış. Kadınlarla ilişkisi, beraber iyi vakit geçirmekten ibaret. Ta ki, kendisinin bile anlamakta zorlandığı garip bir tutkunun esiri olana dek...

Turan (Çetin Tekindor): 55 yaşlarında. Üç çocuğu ve karısıyla beraber orta halli bir hayat sürüyor. Timur’un oto galerisinde servis şefi. Gururuna, onuruna düşkün ve gözü kara biri. Kimseye yaranmak gibi bir çabası, isteği yok. Kızı Mine de bu huyunu ondan almış. Sabırlı, az konuşan, sevilen sayılan, biraz da çekinilen biri Turan. Delikanlılık raconunu iyi biliyor, ama o defterleri çoktan kapatmış. Sevgisini göstermeyi pek beceremeyen, otoriter bir baba. Ailesine duyduğu sevgiyi, onlardan habersiz, içinde yeşertiyor. Ahlaki değerlerine bağlı, doğru bildiğinden şaşmayan biri Turan.

Mine (Gülcan Arslan): Orta sınıf bir mahallede yaşayan, ikinci kuşak İstanbullu bir ailenin küçük kızı. 17 yaşında, lise sonda okuyor. Güzel, neşeli, inatçı hatta isyankâr bir genç kız. Aynı zamanda başarılı bir öğrenci. Hayallerinin peşinden giderken, hayatı ıskalamıyor. Annesi ya da ablası gibi kaderine boyun eğecek biri değil. Tam tersi, kaderini kendi çizmek istiyor. Ve orada en geniş yeri aşk kaplıyor. Yakışıklı delikanlı Sinan için çarpıyor yüreği. Mine, aile baskısına, sınıfsal engellere aldırmadan, ilk aşkını cesurca, doludizgin yaşıyor. Tabii ki hayat, önüne aşamayacağı engeller koyana kadar...

Sinan (Hakan Kurtaş): Üniversiteyi yeni bitirmiş, master yapmaya hazırlanıyor. Zengin bir ailenin tek çocuğu. Esprili, zeki, asi ruhlu ve yakışıklı bir delikanlı. ıstediği her şeyi kolayca elde etmiş olsa da şımarık değil. Mütevazı ama kendine güvenen biri. Dolu dolu yaşamayı ve heyecanı seviyor. Tehlikeli sporlara meraklı. Sevdiklerini neşelendirmekten, sürprizlerden hoşlanıyor. Mine de bundan nasibini alıyor tabii... Mine’yle yaşadığı aşkı ömür boyu sürdürmek de dahil birçok hayali var. Fakat beklenmedik olaylar, hayatının akışını değiştiriyor.

Bir Çocuk Sevdim Bu Akşam Ekranlarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor

Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor

Yıllardır büyük zevkle izlediğimiz her hafta ne olucak diye sabırsızlıkla bekleğimiz Yaprak Dökümü dizisi bu akşam ekranlara veda ediyor kızlar...174.bölümün sonunda bakalım neler olacak:tik: Büyük gün! Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan ‘Yaprak Dökümü’nde son buluşma. 174 bölümlük büyük serüven bu gece muhteşem bir finalle sona eriyor. ‘Bir babanın evlatlarına...
  2. Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

bir çocuk sevdim dizisi fragmanı ilk bölümü yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce konusuyla ilgili bilgileri verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı melekler :) Buyrun birlikte izleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Y2La2lQWGN0
  3. bir çocuk sevdim oyuncu kadrosu

bir çocuk sevdim oyuncu kadrosu

Arkadaşlarım yeni başlayan bu bir çocuk sevdim dizisindeki oyuncular kimler rolleri neler bilginiz var ise bana bilgi verin lütfen merak ettim teşekkürler hayırlı ramazanlar herkese haaa unutmadan herkesin şimdiden bayramını kutluyorum.
  4. Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda

Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda

ben hiç dizi izlemezdim ama arkadaşlarımın hepsi bir çocuk sevdim dizisinden bahsediyor bende bişey çaktırmadım onlara izlemiyorum diyemedim acaba Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda bilen var mı?
  5. Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Bu konu; Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu akşam ekranlara yepyeni bir polisiye komedi dizisi geliyor; Galip Derviş. Başrolünnde Engin Günaydın'ın oynayacağı dizi herpimizi kahklahaya boğacak gibi görünüyor. Kanal D’nin yeni bombası “Galip Derviş”, ilk bölümüyle bu akşam ekranda... Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinden...

Sayfayı Paylaş