gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Gülcan Arslan (Mine)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bir çocuk sevdim dizisi mine gülcan arslan kimdir hayatı biyografisi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Kanal D'nin yeni yayın döneminde ekranlara getireceği Bir Çocuk Sevdim dizisi Eylül ayında başlayacak melekler :) İlk fragmanı yayınlanan dizide Mine karakterini canlandıran Gülcan Arslan 'la ilgili bilgiler şöyle;

Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986'da Sakarya 'da doğdu.Liseden sonra ablasının baskılarıyla oyunculukta kendini denemeye karar verdi.Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro eğitimi aldı.Daha sonra Tomris Giritlioğlu sayesinde Laçin Ceylan'dan oyunculuk dersleri aldı.Boş zamanlarında kitap okuyor ve Sudoku çözüyor.

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Gülcan Arslan (Mine) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Konusu

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Konusu

bir çocuk sevdim dizisi konusu yeni sezon kanal d resimleri yayın tarihi ile ilgili bilgiler burada melekler KAnal D ekranları yeni sezonda yeni bir diziyle ekranlarımızı şenlendirecek melekler :) Bu yeni dizide aile içi ilişkiler sorgulanacak. Eylül ayında yayına girecek dizi için İstanbul'un Kadırga semtinde çekimler devam ediyor.Aile içinde ki inançlar ve geleneklerin çatışmasıyla...
  2. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu yayın tarihi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların yeni dizilerinden ''Bir Çocuk Sevdim'',Eylül ayında izleyicilerle buluşacak melekler :) İstanbul Kadırga'da çekimlerine devam edilen dizinin usta oyuncu kadrosu göze çarpıyor. ÇETİN TEKİNDOR Dizide Turan Usta rolünde yılların başarılı tiyatro ve sinema oyuncusu Çetin...
  3. Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

bir çocuk sevdim dizisi fragmanı ilk bölümü yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce konusuyla ilgili bilgileri verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı melekler :) Buyrun birlikte izleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Y2La2lQWGN0
  4. Bir Çocuk Sevdim dizisinden Gülcan Arslan dizi setini anlatıyor

Bir Çocuk Sevdim dizisinden Gülcan Arslan dizi setini anlatıyor

bir çocuk sevdim dizisi gülcan arslan dizi seti kamrea arkası röportajı burada arkadaşlar. Ekranların yeni dizilerinden olan Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki 17 yaşında ki Mine karekterini canladıran Gülcan Arslan "dizi setinde başıma gelmeyen kalmadı" demiş ve dizi setinden çarpıcı açıklamalar yapmış Melek'lerim. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle son dönemlerin dikkat çeken genç...
  5. Bir Çocuk Sevdim Mine ve Timur

Bir Çocuk Sevdim Mine ve Timur

bir çocuk sevdim mine timur bir çocuk sevdim gülcan arslan bir çocuk sevdim bülent inal fotoları röportajı haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'nin sevilen Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki zoraki çift Mine ve Timur ile yapılan hoş bir söyleyişi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Bir Çok Sevdim Mine ve Timur röportajı dizi hakkında ki görüşleri ve tüyoları, Mine ve Timur karakterine can veren...

Sayfayı Paylaş