gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu yayın tarihi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların yeni dizilerinden ''Bir Çocuk Sevdim'',Eylül ayında izleyicilerle buluşacak melekler :) İstanbul Kadırga'da çekimlerine devam edilen dizinin usta oyuncu kadrosu göze çarpıyor.

ÇETİN TEKİNDOR

Dizide Turan Usta rolünde yılların başarılı tiyatro ve sinema oyuncusu Çetin Tekindor yer alıyor.Usta oyuncunun yanı sıra Timur rolünde Bülent İnal ve Mine rolünde de Gülcan Arslan yer alacak.

BÜLENT İNAL

GÜLCAN ARSLAN

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

bir çocuk sevdim dizisi fragmanı ilk bölümü yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce konusuyla ilgili bilgileri verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı melekler :) Buyrun birlikte izleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Y2La2lQWGN0
  2. bir çocuk sevdim oyuncu kadrosu

bir çocuk sevdim oyuncu kadrosu

Arkadaşlarım yeni başlayan bu bir çocuk sevdim dizisindeki oyuncular kimler rolleri neler bilginiz var ise bana bilgi verin lütfen merak ettim teşekkürler hayırlı ramazanlar herkese haaa unutmadan herkesin şimdiden bayramını kutluyorum.
  3. ''Bir Kadın Tanıdım '' Dizisi Oyuncu Kadrosu

''Bir Kadın Tanıdım '' Dizisi Oyuncu Kadrosu

bir kadın tanıdım dizisi tanıtımı oyuncu kadrosu kimler oynayacak yayın tarihi kanalı resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler TNT ekranları yepyeni bir diziyle şenlenecek melekler :) ''Bir Kadın Tanıdım''..Dizinin konusu hakkında ki bilgileri daha önce forumumuzda sizlerle paylaşmıştık.Şimdi ise dizinin oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verelim. Başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan...
  4. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında ekranlara gelmesi planlanan dizilerden biri de Ben Onu Çok Sevdim dizisi. Merhum başbakanlarımızdan, idamla hayatına son verilen Adnan Menderes 'in arasında kaldığı iki aşkı anlatacak olan dizide Mahir Günşiray 'ın başrolde olacağı kesinleşmişti. Dizide rol alacak diğer oyuncular...
  5. Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 yepyeni bir komedi dizisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 21 Ocak 'ta ilk bölümünün yayınlanması beklenen Dizini adı Beni Böyle Sev. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizide bakalım kimler rol alıyormuş.. Dizide Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Alper...

Sayfayı Paylaş