gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir çocuk sevdim dizisi yeni kanalı Star Tv

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bir çocuk sevdim dizisi yeni kanalı bir çocuk sevdim star tv Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanala Geçti
    Bir Çocuk Sevdim yeni kanalı

Tıpkı Muhteşem Yüzyıl dizisi gibi Bir çocuk Sevdim diziside Star Tv ekranlarına transfer oldu Melek'lerim. Dizinin yeni bölümleri Star'da, görülen o ki, Star kendini çok güzel yeniliyor. :)

Bülent İnal, Çetin Tekindor, Gülcan Arslan ve Hakan Kurtaş'ın başrollerini paylaştığı "Bir Çocuk Sevdim", artık Star TV'de ekrana gelecek.

Dizi, gelecek haftalardan itibaren yenilenen Star'da izleyici karşısında olacak.

Bir çocuk sevdim dizisi yeni kanalı Star Tv konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Konusu

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Konusu

bir çocuk sevdim dizisi konusu yeni sezon kanal d resimleri yayın tarihi ile ilgili bilgiler burada melekler KAnal D ekranları yeni sezonda yeni bir diziyle ekranlarımızı şenlendirecek melekler :) Bu yeni dizide aile içi ilişkiler sorgulanacak. Eylül ayında yayına girecek dizi için İstanbul'un Kadırga semtinde çekimler devam ediyor.Aile içinde ki inançlar ve geleneklerin çatışmasıyla...
  2. Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

bir çocuk sevdim dizisi fragmanı ilk bölümü yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce konusuyla ilgili bilgileri verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı melekler :) Buyrun birlikte izleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Y2La2lQWGN0
  3. Muhteşem Yüzyıl Yeni Kanalı Star Tv

Muhteşem Yüzyıl Yeni Kanalı Star Tv

muhteşem yüzyıl 2012 yeni kanalı star tv yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler burada melekler. Entrikalarla dolu konusu, son derece başarılı adeta cuk oturmuş oyuncu kadrosu ile büyük beğeni kazanan Muhteşem Yüzyıl başka bir kanala transfer oldu melekler. Yılbaşından sonra yeni kanalında yayınlanmaya başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni kanalı Star Tv olacak. Daha önce forumujmuzda...
  4. Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda

Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda

ben hiç dizi izlemezdim ama arkadaşlarımın hepsi bir çocuk sevdim dizisinden bahsediyor bende bişey çaktırmadım onlara izlemiyorum diyemedim acaba Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda bilen var mı?
  5. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, kış sezonu boyunca ilgiyle izlenen dizilerden biri olan Bir Çocuk Sevdim sezon finali ile izleyiciye veda etti. Bu yazımızda Bir Çocuk Sevdim yeni sezon ne zaman diye merak edenlere yayın tarihi ile ilgili bilgiler veriyoruz ... :) Heyecanlı bir bölümle ekranlara veda eden Bir Çocuk...

Sayfayı Paylaş