gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı (Hakan Kurtaş) Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bir çocuk sevdim dizisi konusu oyuncuları sinan hakın kurtaş kimdir hayatı biyografisi resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisi seyircisinden tam not aldı melekler...Başrollerinde Çetin Tekindor, Bülent İnal gibi başarılı oyuncuların yanı sıra genç oyunculardan Gülcan Arslan ve Hakan Kurtaş'da yer alıyor...Bir Çocuk Sevdim dizisinde Sinan rolünde izlediğimiz Hakan Kurtaş'ın hayat hikayesine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz melekler...

Doğum: 1988 İzmir
    Eğitim: Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü
    Eski Basketbolcu
    Bursa Anadolu Lisesi Mezunu

Yer Aldığı Projeler;

Vücut (2011) – İzzet Rolünde

Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı (Hakan Kurtaş) Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Konusu

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Konusu

bir çocuk sevdim dizisi konusu yeni sezon kanal d resimleri yayın tarihi ile ilgili bilgiler burada melekler KAnal D ekranları yeni sezonda yeni bir diziyle ekranlarımızı şenlendirecek melekler :) Bu yeni dizide aile içi ilişkiler sorgulanacak. Eylül ayında yayına girecek dizi için İstanbul'un Kadırga semtinde çekimler devam ediyor.Aile içinde ki inançlar ve geleneklerin çatışmasıyla...
  2. Bir Çocuk Sevdim dizisinden Gülcan Arslan dizi setini anlatıyor

Bir Çocuk Sevdim dizisinden Gülcan Arslan dizi setini anlatıyor

bir çocuk sevdim dizisi gülcan arslan dizi seti kamrea arkası röportajı burada arkadaşlar. Ekranların yeni dizilerinden olan Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki 17 yaşında ki Mine karekterini canladıran Gülcan Arslan "dizi setinde başıma gelmeyen kalmadı" demiş ve dizi setinden çarpıcı açıklamalar yapmış Melek'lerim. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle son dönemlerin dikkat çeken genç...
  3. Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı Hakan Kurtaş ile Röportaj

Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Sinan'ı Hakan Kurtaş ile Röportaj

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları sinan hakan kurtaş kimdir biyografisi röportajı hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D'nin sevilen dizisi Bir Çocuk Sevdim beğenilerek izlenmeye devam ediyor melekler...Daha önceki yazımızda biyografisine yer verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin genç oyuncu Hakan Kurtaş (Sinan) ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler......
  4. Hakan Kurtaş ve sevgilisi

Hakan Kurtaş ve sevgilisi

hakan kurtaş sevgilisi bir çocuk sevdim hakan kurtaş ve sevgilisi fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ekranların sevilen dizilerinden olan Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki başarılı oyunculuğu ve performansıyla, ayrıca yakışıklılığıylada genç kızların kalbini fetheden Hakan Kurtaş sevgilisi ile el ele görüntülendi Melek'lerim. Bizde Bir Çocuk Sevdim Hakan Kurtaş ve sevgilisi haberlerini,...
  5. A.Ş.K. Dizisi (Kerem) Hakan Kurtaş Kimdir?

A.Ş.K. Dizisi (Kerem) Hakan Kurtaş Kimdir?

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi hakan kurtaş, hakan kurtaş hayatı Sevgili melekler, A.Ş.K. dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yer alacak. Dizinin başrol oyuncularından Hakan Kurtaş dizide Kerem rolüne hayat verecek. Bakalım Hakan Kurtaş hayatı hakkındaki bilgilerimiz şöyle.. Hakan Kurtaş 1988 İzmir doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hakan Kurtaş, Lise hayatını Bursa Anadolu...

Sayfayı Paylaş