gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri Bir Çocuk Sevdim sinanın meyhanede dinlediği şarkı
    Bir Çocuk Sevdim adlı dizinin son bölümünde Sinan'ın meyhanede dinlediği Gül Döktüm yolları şarkısının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Yollarına gül döktüm gelir de geçer diye
    Geçmedin boynum büktüm başka yar seçer diye
    Menekşe,lale,hanımeli,güzel huyun yoktur bedeli
    Sana gönül verdim vereli sararıp soldum aman

Aşkı içtim elinle,kalbim doldu seninle
    Geçti ömrüm derdinle benden vazgeçer diye
    Menekşe,lale,hanımeli,güzel huyun yoktur bedeli
    Sana gönül verdim vereli sararıp soldum aman

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Bir Gülü Sevdim

Zerrin Özer - Bir Gülü Sevdim

Bu son buluşmamız Bu son görüşmemiz Kimbilir bir daha karşılaşmayız Belki de bir daha görüşmeyiz Ayrılmalıyız... ayrılmalıyız..... Bir gülü sevdim bir seni sevdim Bir mevsimlikmiş senle aşkımız Gel etme desem,kal gitme desem Hiç faydası yok ayrılmalıyız.... Senin gözlerin yaşlı Benim yüreğim yaslı Bu aşkta bir umut kalmadı yazık Seni bir başkası bekliyor artık Ayrılmalıyız.... Ayrılmalıyız....
  2. Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

bir çocuk sevdim dizisi fragmanı ilk bölümü yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce konusuyla ilgili bilgileri verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı melekler :) Buyrun birlikte izleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Y2La2lQWGN0
  3. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Müziği Sözleri

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Müziği Sözleri

bir çocuk sevdim dizisi müziği şarkı sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reyting savaşına Eylül ayında girecek olan Kanal D'nin yeni sezon dizisi Bir Çocuk Sevdim'in fragman şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) Sözleri Sezen Aksu'ya bestesi Onno Tunç'a ait olan bu şarkı Sezen Aksu'nun Sezen Aksu'88 albümünde ilk olarak yer almış. BİR ÇOCUK SEVDİM Bir çocuk gördüm...
  4. Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü Selam millet sizden Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözlerini istiyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  5. Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri

Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri

Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri için yazıyorum size Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkıyı kim söylüyor ve sözlerini paylaşır mısınız ?

Sayfayı Paylaş