gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiir neydi lütfen buradan o Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiiri paylaşırmısınız acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim 2 Mart'ta Timurun okuduğu şiir bir çocuk sevdim Timurun okuduğu Dön bana şiirinin sözleri

Dön bana sevgilim
    Dokunamadığım sevdam
    Nazlı hülyam
    Altında yıkandığım ay ışığım
    Dön bana
    Sesime gel
    Rüyama gir
    Nefesime dolan
    Gözümün yaşı olsan da
    Kalbimin sızısı olsan da
    Yeter ki gel
    Gel...
    Bana dön sevgilim...

Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

adnanın bihtere okuduğu şiir video aşkı memnuda adnanın bihtere okuduğu şiir aşkı memnudaki gerçek adı memnu gerçek adı Aşk-ı memnu'da, evililik yıldönümlerinin kutlamasında Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir, İşte Yaşar Ümit Oğuzcan'ın yazdığı o şiir! Kadınlar için sone, Ben güzel gözlü kadınları severim Bir de küçük ayaklıları, uzun boyluları Hem nasıl severim, öyle severim işte...
  2. Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

Bir çocuk Sevdim Dizisi Fragmanı

bir çocuk sevdim dizisi fragmanı ilk bölümü yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce konusuyla ilgili bilgileri verdiğimiz Bir Çocuk Sevdim dizisinin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı melekler :) Buyrun birlikte izleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Y2La2lQWGN0
  3. bir çocuk sevdim oyuncu kadrosu

bir çocuk sevdim oyuncu kadrosu

Arkadaşlarım yeni başlayan bu bir çocuk sevdim dizisindeki oyuncular kimler rolleri neler bilginiz var ise bana bilgi verin lütfen merak ettim teşekkürler hayırlı ramazanlar herkese haaa unutmadan herkesin şimdiden bayramını kutluyorum.
  4. Bir Çocuk Sevdim Mine ve Timur

Bir Çocuk Sevdim Mine ve Timur

bir çocuk sevdim mine timur bir çocuk sevdim gülcan arslan bir çocuk sevdim bülent inal fotoları röportajı haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'nin sevilen Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki zoraki çift Mine ve Timur ile yapılan hoş bir söyleyişi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Bir Çok Sevdim Mine ve Timur röportajı dizi hakkında ki görüşleri ve tüyoları, Mine ve Timur karakterine can veren...
  5. Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda

Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda

ben hiç dizi izlemezdim ama arkadaşlarımın hepsi bir çocuk sevdim dizisinden bahsediyor bende bişey çaktırmadım onlara izlemiyorum diyemedim acaba Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanalda bilen var mı?

Sayfayı Paylaş