gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Bir çorba Kaşığı Şekerr

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

çorba kaşığı resmi Merhaba arkadaşlar dün gece çok garip bir rüya gördüm.Hatırladıkçada midem bulanıyor.Anlamınıda bilmiyorum ama aynen şöyleydi. Çay şekerini Bir Çorba kaşığıyla yiyordum.üzerine ne su nede birşey iciyordum sadece bir kaşık olarak ağzıma attığımı gördüm.
    Uyandıgımdada hatırladıkca midem bulandı ve su içtim anlamı ne ama çok kafam karıstı bu konudaa :/ :shootout:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu yorumlayacak kimse eğer yoksa konu bosuna durmasın ya :)) zamanıda geçiyor zten

3. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

şeket

hayırlara gelsin inşallah
    rüyanızda gördüğünüz şeker haramla kazanılmış bir rızıktır ( şeker tatlıdır ve tatlı insana geçici şefk veriri lakin pul pul olur kusurlar görünmez ) yani rüyanızda kaşıkla yediğiniz şeker rızkınıza haram karışacağına delalet eder. dikkat ediniz. evliydeniz eşinizi uyarınız.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cok tşekkürler yorum icin..
    :/ evli değilm ama dikkat ederm sağolln

Bir çorba Kaşığı Şekerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çorba

Çorba

rüyada sütlü çorba içmek rüyada pirinç çorbası görmek pişirmek Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine...
  2. Hergün bir kaşık keten tohumu yiyin

Hergün bir kaşık keten tohumu yiyin

keten tohumu tüketimi Günde bir kaşık keten tohumu tüketimi, insan sağlığını etkileyen birçok hastalığa engel oluyor. *** Binbir derde deva tohum Günde bir kaşık keten tohumu tüketimi, insan sağlığını etkileyen birçok hastalığa engel oluyor. Keten tohumunun mide- bağırsak sorunlarına iyi geldiğini söyleyen uzmanlar, bağırsakları yumuşattığını ve kabızlığı giderdiğine dikkat çekiyor....
  3. Bir kaşık ye hasta olma!

Bir kaşık ye hasta olma!

Keten tohumunun sadece bir kaşığı bile birçok hastalığa iyi geliyor. Salata, hamur işleri ve yemeklerde kullanılan keten tohumu, insan sağlığını etkileyen birçok hastalığa engel oluyor. Oda sıcaklığında 1 yıl tazeliğini koruyan keten tohumu öğütülmesi halinde hava geçirmez kapaklı bir kavanozda 30 gün boyunca saklanabiliyor. Keten tohumunun mide-bağırsak sorunlarına iyi geldiğini söyleyen...
  4. bir tas çorbanız var mı?

bir tas çorbanız var mı?

Sizin sevdiklerinize verecek bir tas çorbanız var mı ? İşte çok ibretli bir hikaye... Eskilerden biri, akşam yemeğini sarayda yemek üzere halifenin davetlisiydi. Hızlı hızlı saraya doğru giderken önüne biri çıktı. Önüne çıkan adama kim olduğunu sordu. Adam: - Ben yolcuyum. Buranın yabancısıyım. Aç ve yorgunum, dedi. O da: - Ben halifenin davetlisiyim. Gel beraber gidelim, dediyse de...

Sayfayı Paylaş