gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Bir cuma

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

cuma günü cuma günü mesajları cuma günü sözleri
    melekler sevdiklerimizin cuma gününü kutlamak için harika bir mesaj tüm cumalarımız Rabbimizin razı olduğu şekilde geçsin inş.

Bu cuma
    Yalvaralım O mühür sahibine...Ve O'ndan yardım isteyelim...
    Bir selam verelim...Bir salâvat getirelim...
    Bir gönül rızası alalım...Bir cümle yazalım...
    Ve ne yaparsak, Allah için yapalım...
    Bir gül yetiştirelim...Bir gece olalım ...
    Bir gündüz çağıralım...Bir kandil yakalım...
    Bir mum ışığı olalım...Bir düş kuralım...
    Bir mecnun çağıralım Bir Bilal olalım...
    Ve göğsümüzde taş yeşertelim..
    Bir Sümeyye olalım...
    Ve kalbimizde ağırlayalım ,acımasız mızrakları...
    Ve biz,
    Müslüman olduğumuzu UNUTMAYALIM !
    Artık sıra sende...
    Ne yaparsan yap;
    Bu Cuma'n Allah için olsun.
    Allah için...

Bir cuma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beş Kelime Bir Cümle

Beş Kelime Bir Cümle

Şimdi beş kişi birer kelime söyleyecek. Birbiriyle ilgili olmak zorunda değil. 6. kişi de bu kelimelerden bir cümle kuracak :) 5 kelimeyi verenler başlarına sayıları da yazsın ki karışmasın kelimeler. İlk kelimeyi veriyorum: Akşam
  2. Bir Cümle Ile Sahabe-i Kiram..

Bir Cümle Ile Sahabe-i Kiram..

işkence gören sahabeler onları cümleye değil kainata sığdıramayız, bizim ki bir tasvirdir... (Her şeyin temeli vardır. Müslümanlığın temeli eshab ve ehl-i beytimi sevmektir.) [İ.Neccar] (hadisi şerif) Peygamberlerden sonra insanların en üstünü: Hz. EBÛ BEKR-İ SIDDÎK Adâletin timsâli ikinci büyük halîfe: Hz. ÖMER Meleklerin bile hayâ ettiği halîfe: Hz. OSMAN Allahın arslanı ve...
  3. ingilizcede temel bir cümle yapısı

ingilizcede temel bir cümle yapısı

ingilizcenin temeli ingilizcenin yapısı ingilizcede tümleçler ingilizce sözcük yapısı ingilizce kelime ingilizcede temel bir cümle yapısı vardır.türkçedede böyledir.şimdi bunları sıralıyalım. 1 (ben) gördüm . cümlesinde 2 temel öğe vardır.özne - fiil. ingilizcede I saw. özne-fiil 2 ( ben ) seni gördüm. özne - nesne - fiil I saw you. özne - fiil - nesne 3 ( ben ) seni bahçede...
  4. bir kadın için en güzel cümle...!!!!

bir kadın için en güzel cümle...!!!!

adam akşamdan kalma büyük bir baş ağrısıyla uyanmış zorlukla gözlerini açarak, yatağından doğrularak şöyle bir etrafına bakmış komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri ütülenmiş durumda aspirinleri içerken komodindeki not dikkatini çekmiş "sevgilim, günaydın. kahvaltın mutfakta. ben alışverişe gidiyorum. erken dönerim seni...
  5. Bir Kadın için en güzel cümle...

Bir Kadın için en güzel cümle...

Gerçektende bir kadın için en güzel cümle bu hikayenin sonunda belirtilmiş.... Sadakatın simgesi olan bu cümlenin yerini başka hiç bir söz dolduramaz.... Meleklerim daha fazla sizleri merakta bırakmadan sizleri güzel deneme hikayesi ile baş başa bırakıyorum... Umarım beğenirsiniz ve dediklerime katılırsınız... Bir Kadın İçin En Güzel Cümle Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah...

Sayfayı Paylaş