gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bir daha kalbim senin için çarpmayacak

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. LaDYDuRu

LaDYDuRu Forum Okuru

Ce: bir daha kalbim senin için çarpmayacak

yüregine saglık güzelmiş

bir daha kalbim senin için çarpmayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .... her biri senin için....

.... her biri senin için....

Etrafında dolanıyorum her gün, sen hissetmiyorsun benim seni izlediğimi. Sen sadece görmek istediklerini görüyorsun. Aslında hayatın o kadar da anlamlı değil. Sana anlam katabilirim eğer istersen. Mucizeler olur. Hayalini kurduğun tüm güzellikleri yaşatabilirim. Sevgim bunu başarabilecek kadar büyük sana, umutsuz olduğum doğru senin peşinde her gün senin gittiğin yerler, senin...
  2. Daha Sıkı Bir Cilt İçin!

Daha Sıkı Bir Cilt İçin!

umarım işinize yarar Normal yağlı ciltlerin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olan naneli ve maydanozlu kür günlük kullanıma uygundur. Yaklaşık 35 dakikada hazırlanan kürü, 50 kez kullanabilirsiniz. Malzemeler, 1 bardak taze doğranmış maydanoz Çeyrek bardak taze nane yaprağı 1 bardak damıtılmış su Hazırlanışı ve Uygulaması, Suyunu kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alıp bitkileri ilave...

Sayfayı Paylaş