gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bir daha sunuculuk yapmayacak

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] STAR TV'DE EKRANA GELEN 'SON AĞA' DİZİSİYLE BİRLİKTE İLK KEZ BİR AĞA ROLÜ CANLANDIRAN TAMER KARADAĞLI, TELEVİZYON SUNUCULUĞUNA NOKTA KOYDUĞUNU SÖYLEDİ.

Milliyet Televizyon'a konuşan Karadağlı, 'Bir daha yapmayacağım sunuculuk. Olmuyor, ben de beğenmiyorum kendimi. Bir oyuncunun sunuculuk yapmaması gerek' diye konuştu.

Kendini seyrettikten sonra bu kararı aldığını belirten Karadağlı, artık bir oyuncunun sunuculuk yapmasına sıcak bakmadığını ifade etti.

Tamer Karadağlı, 'Bunu para için yapıyoruz. Ben orada sunucuyu oynuyorum. Acun'u seyrettiğim zaman Acun oynamıyor ki. Acun çok da başarılı. Denk geldiğim zaman severek izliyorum' diye konuştu.

Bir daha sunuculuk yapmayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. amasyadan bir şehit daha:(

amasyadan bir şehit daha:(

amasyada çatışma Hainler yine saldırdı, yüreğimiz dağlandı. 5 şehit verdik, bir helikopterimiz düştü. General ile 15 asker yaralandı. Şehitlerden Ferhat ERDİN ise Amasya'lı... Türkiye yine terör belası ile sarsılıyor. Bu kez kara haber Hakkari'den geldi. 5 asker şehit oldu, bir helikopter düştü. Olayda generalin bacağı kırıldı. Operasyona çıkan komando bölüğü akşam saatlerinde...
  3. Bir Kaçış Oyunu Daha

Bir Kaçış Oyunu Daha

http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/crypt-keeper.swf
  4. CERN'de bir erteleme daha

CERN'de bir erteleme daha

İsviçre'deki bilim adamları, Büyük Hadron Çarpıştırıcısı'nın çalıştırılmasını yeniden erteledi. Geçen Eylülde çalıştırıldıktan sonra büyük bir arıza meydana gelen "Big Bang" (Büyük Patlama) makinesini inşa eden Avrupa Nükleer Araştırmalar Kurumu (CERN) yetkilileri, atom çarpıştırıcısının ne zaman yeniden çalıştırılacağı konusunda hafta içinde yaptıkları toplantının ardından,...
  5. Cem Yılmaz Bir Müzayede Sunuculuk Yapacak

Cem Yılmaz Bir Müzayede Sunuculuk Yapacak

cem yılmaz, cem yılmaz haberleri, cem yılmaz hakkında Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz bir müzayedede sunuculuk yapacak. Boğaiçi Üniversitesinin 150. kuruluş yılı münasebetiyle düzenlenecek olan galada Sezen Aksu sahne alacak, Cem Yılmaz ise minik bir müzayedeyi sunacak. Cem Yılmaz’ın satacakları arasında kendisiyle yemek de bulunuyor.

Sayfayı Paylaş