gebe
  1. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bir de Beni Düşün..

Konu, 'Çöplük' kısmında şeker kız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bir de Beni Düşün.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkan Şeşen - Bir De Ay Düşse

Efkan Şeşen - Bir De Ay Düşse

Sürgün olur dayanamam derdime, Ayrılık yakıyor sözüm yalansız Sana olan bu hasreti içime, Birde sessizliği çektim dumansız Al yanağım üstüne Yaş olayım tenine, kirpiklerin yol olsun Birde ay düşse Sevda içimden gitmiyor, gitmiyor Şimdi denizlerde yanan sen oldun Dokunduğum her dalgada titiriyor Elimle denizi saran ben oldum
  2. benim de bir hayalim var

benim de bir hayalim var

çocukların hiç aç kamadığı bir dünya hayal ediyorum şiddet görmedikleri taciz edilmedikleri sonra büyüklerin emeklerinin karşılığını aldığı kimsenin dini dili ırkı düşüncesi yüzünden kınanmadığı tüm meleklerin :hippie: mutlu olduğu bir dünya
  3. Benim de bir itirafim olsun.

Benim de bir itirafim olsun.

Universitede korudorlarda sigara icmek yasaktir yazan tabelalarin yanindan gecerken sigarami yakiyordum,basimi kaldirmamla bolumden iki tane hocami gormem bir olmustu ve en sevdigim hocam " hep bizden ornek aliyorlar demisti"yanindaki bolum baskanina,o an resmen yerin dibine gecmistim.:hula:
  4. benden de bir bilmece herkese....

benden de bir bilmece herkese....

yapan satar.alan kullanmaz.kullanan görmez nedir bu?

Sayfayı Paylaş