gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bir degişiklik yapacagım...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Ve ben sana aşık olacagım.... Biliyorum;ama elimde degil söylememek...Bir gerceklik vaat etmesede "merhaba" deyişin... Yüzüme bakmadan konuşabilsende elimde degil işte...Bende bakamıyorum senin yüzüne...
    Seni "elsiz" ezberliyorum !Belki hiç dokunamayacaksın bana...
    Bir gülün yapragına dokunur gibi dokunacagım ben...Sana degil;yine bir gülün yapragına...
    Seni "dilsiz" tanıyorum !..Seni ne zaman düşünsem susuveriyorsan kulaklarımda...Senden özge düş, hayal yok !..Sen duvarlarımda alışılmış bir yalnızlıksın...Konuşamıyoruz "merhaba" dan başka kelime..."Nasılsın" lar zoraki cıkıyor dudaklarımızdan...Duymuyoruz !.. Eminim...
    Seni; "kör" bilmekte işime gelirdi belki...Bir cam yansımasında yada yagmurlu bir yalnızlıgında yolculugunun, dısarıyı izlemedigini varsaymak..
    Anlamsız bir bakışa, belki birazda siyaha bürünmesi gözlerinin...
    Kendimi "hissiz"ligine inandırıyorum...Su yazdıkların var ya; olmasa onlar?!! Tüm noktalı virgüllerimle birlikte ben sana aşık olacagım...
    Şiirler umrumda degil !..Şarkılar... Hepsinin bogazını sıkacagım...Duydugum her güzel melodiye susacagım artık; Çünkü ben, sana aşık olacagım...
    Seni ilk okudugum şiirde oldugu gibi... Seni ilk gördüğüm resimde oldugum gibi...Seni ilk tanıdıgım günde oldugum gibi...
    Ve dün,ve bugün oldugum gibi...Yarında ben,sana aşık olacagım...
    Aynı kaldırımlarda üşümüş olabiliriz bir ihtimal,bu sebepten seviyorum artık onları...Belki aynı rakıyı yudumladık...Aynı yagmura tutulduk...Aynı anda bakmışız ki ayısıgına...Ben sana aşık olacagım...
    "Sus" diyecek gözlerin bana...Biliyorsun,bir daha bakamayacagım onlara... "Sus" diyeceksin duyamayacagım sesini de... Beni reddedişini bile cok gördüm kendime.Bir hayal şiiri yaratacagım ve onun içinde ben, sana aşık olacagım."Sus" diyemeyecek yazdıkların bana...Bende "Sus" olamayacagım yazdıklarında !...Seni yazacagım; çünkü artık "varsam varım"...Çünkü, ben sana aşık olacagım...
    İçimde senden başka bir sen var artık ve ben onu sozsuza kadar yaşatacagım...Bir hayal kenti yaratacagım ve onun içinde ben, sana aşık olacagım...
    Yaşlı degil aptalım !..Hal bilmem,mazaret bilmem şimdi..."ama" diye başladıgın hiç bir cümle ilgilendirmiyor beni...Yirmi yaşımın heyecanına kapılacagım...
    Ve ben...
    Sen bilmedigin için beni, gönlünle yazacaksın şiirlerini...Senin yazdıgını okurken ben o şiirde de bir başka "ben" yaratacagım...Böylelikle sende "beni" anlatacaksın...En çözülmez açmazlarda hazırlandım sana...
    Bir degişiklik yapacagım...
    Ve ben (bilmiyorsan söyleyeyim)
    Sana Aşık Olacagım.

alinti

Bir degişiklik yapacagım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birun

Birun

Birun -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı Devleti'nin idari teşkilatında Tanzimat dönemine kadar kullanılmış bir tabirdir. Osmanlı Devleti'nin yükselme döneminde devletin işlerini yürütmekle görevli olanlar bir hayli artmıştır. Bunlardan sarayda görev alanlara Enderun, devlet yönetiminde göre alanlara da Birun denilmiştir. Birunlann en...
  2. tüketici hakları ve yeni degişiklikler

tüketici hakları ve yeni degişiklikler

TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN AMAÇ KAPSAM TANIMLAR AMAÇ Madde 1; Teoride geniş bir yelpazede değerlendirilen Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun' un amacı; ekonominin gereklerine ve kamu yararına uygun olarak tüketicinin ekonomik çıkarlarını sağlığını ve güvenliği korumak zararlarını tazmin etmek aydınlatmak ve eğitmek çevresel tehlikelerden korumaya yönelik girişimleri düzenlemek bu...
  3. Ben ne yapacagim yaaa???

Ben ne yapacagim yaaa???

Günaydin Arkadaslar, icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su an. Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur. Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde ciddi düsünüyorduk..ikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz. Onun yasi 32 benim yasim 30..Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da dedi..tamam dedim. Sonra bulusmalar...
  4. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...

Sayfayı Paylaş