gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bir demet adalar

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir demet adalar

emegine saglik canim kardesim seni cok seviyorumm,

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir demet adalar

Çok güzel kareler canım, ellerine sağlık. Sondaki sepya fotoğraf çok hoşuma gitti. Bu tonlamayı seviyorum fotoğraflarda.

bir demet adalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadislerden bir demet

hadislerden bir demet

Şüphesiz ki, Allah'ın yeryüzünde (devriye) gezen melekleri vardır. Ümmetimin yaptıkları duaları ve gönderdikleri selamları, onlar bana ulaştırırlar. Hadis-i Şerif Duaların sonunda Amin demek, alemler Rabbi Allah'ın, mü'min kullarının dillerindeki mührüdür. Hadis (İbn-i Adiyy). Allah buyuruyor ki: "Şüphesiz ben, yer yüzünde yaşayanların isyanlarından dolayı onlara ceza vermek...
  2. Demet Akalın - Adam Gibi

Demet Akalın - Adam Gibi

Çok geç kaldın özür dileme... Hatalarının farkına varsan bile Ben bittim nafile Kaç yıl geçti çekip gideli Günahlarımın bedelini Ödedim ben şimdi Ayaktayım dağ gibi... Ben seni adam gibi sevdim Düşünmeden günahını çektim Ne yeminler bozdum senin için Yaptığın olmadı bunu haketmedim
  3. Adamın biri....

Adamın biri....

Adamin biri hastalaniyor. O gun cani, ise gitmek istemiyor. Icinden Allah'a soyle bir dua edecegi tutuyor: - 'Allah'im, her gun ise gidip 8 uzun saat boyunca evim ve esimin rahati icin esek gibi calisiyorum. Esim ise sadece oturuyor. Ne olur, bir gun benim yerime gecip, ne kadar zor bir hayat yasadigimi gormesini sagla.' Hikaye bu ya, birdenbire adamin dilegi yerine geliyor. Adam,...
  4. Bir demet evlilik esprileri

Bir demet evlilik esprileri

evlilik esprileri evlilik espirileri Evliliği rayında gitmeyenlerin,mutsuz evlilikten doğan, ortaya çıkan hem güldüren hem düşündüren evlilik hakkındaki espriler sizler için...:D 1. Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp: ‘keşke onu isteseydim’ dersin. 2. Bir davette bir kadın...
  5. Demet Akalın-Suat Ateşdağlı Adana Konseri

Demet Akalın-Suat Ateşdağlı Adana Konseri

demet akalın adana konseri demet akalın adana konseri 2011 demet akalın, suat ateşdağlı, adana konseri, 10 haziran 2011, yeri ve zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Demet Akalın ve Suat Ateşdağlı'nın 10 Haziran'da Adana'da verecekleri konserin ayrıntıları şöyle; Yer :Adana Seyhan Otel - Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:20/A - Adana Tarih: 10 Haziran...

Sayfayı Paylaş