gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Bir demet evlilik esprileri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

evlilik esprileri evlilik espirileri
    Evliliği rayında gitmeyenlerin,mutsuz evlilikten doğan, ortaya çıkan hem güldüren hem düşündüren evlilik hakkındaki espriler sizler için...:D

1. Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp: ‘keşke onu isteseydim’ dersin.

2. Bir davette bir kadın arkadaşına sorar: ‘Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun?’
    Diğeri cevap verir: ‘evet yanlış adamla evliyimde ondan’

3. Bir adam evlenene kadar eksik sayılır evlenince tam bitmiş olur….

4. Bir genç babasına sorar: ‘Baba evlenmek kaça malolur?’
    Baba cevap verir: ‘bilmiyorum oğlum,ben hala ödüyorum.’

5. Adam anlatıyormus: ‘Evlenene kadar mutluluğun ne olduğunu bilmezdi, sonra da geç oldu.’

6. Yeni evlenmiş bir adam mutlu ise nedenini hemen anlarız. On yıllık bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz!

7. Evliliğin ilk yılında adam konuşur kadın dinler, ikinci yılında kadın konuşur adam dinler, üçüncü yılında her ikisi de konuşur, komşular dinler.

8. Bir kavgadan sonra kadın kocasına bağırır: ‘Seninle evlendiğimde tam bir aptalmışım.’
    Adam cevap verir: ‘evet çok aşıktım farkedemedim.’

9. Bir adam gazeteye ilan vermiş: ‘eş arıyorum’
    Ertesi gün yüzlerce mektup almış.Hepsi aynı şeyi söylüyormuş: ‘benimkini alabilirsin.’

10. Bir adam karısına arabasının kapısını tutuyorsa emin olabilirsiniz…
    Ya arabası yenidir ya da karısı!.

2. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    10. Bir adam karısına arabasının kapısını tutuyorsa emin olabilirsiniz… Ya arabası yenidir ya da karısı!.

bencede..:) emeğine sağlık.teşekkürler..

Bir demet evlilik esprileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. hadislerden bir demet

hadislerden bir demet

Şüphesiz ki, Allah'ın yeryüzünde (devriye) gezen melekleri vardır. Ümmetimin yaptıkları duaları ve gönderdikleri selamları, onlar bana ulaştırırlar. Hadis-i Şerif Duaların sonunda Amin demek, alemler Rabbi Allah'ın, mü'min kullarının dillerindeki mührüdür. Hadis (İbn-i Adiyy). Allah buyuruyor ki: "Şüphesiz ben, yer yüzünde yaşayanların isyanlarından dolayı onlara ceza vermek...
  4. Demet Akalın - Mantık Evliliği

Demet Akalın - Mantık Evliliği

MASKELERDEN SAHTELERDEN BIKTIM ARTIK DOĞRU İNSAN KİMSE GELSİN BULSUN BENİ HAYALLERDEN RÜYALARDAN GEÇTİM ARTIK EKSİĞİYLE FAZLASIYLA SARSIN BENİ KARŞIMA YOLDA ORDA BURDA ÇIKMIYOR Kİ ZATEN GÖZLER HER GEÇENE BAKMIYOR Kİ... OLURSA PADİŞAH TORUNU,SOYLULAR TOHUMU BENİ YORAR MI YORAR YOK ÖYLE SEVMEDEN BİRİNİ Mantık evliliği beni bozar
  5. İğrenç Bir Espri Duyduğunuzda Ne Dersiniz ?

İğrenç Bir Espri Duyduğunuzda Ne Dersiniz ?

İğrenç Bir Espri Duyduğunuzda Ne Dersiniz ? Koptum süperdi !! derim ben :D

Sayfayı Paylaş