gebe
?

Bir dilek hakkınız olsa ne olurdu ?

1. Para

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Şans

oy sayısı 1
    100,0%
  3. Aşk

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Sonsuza kadar dünyayı yönetme

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Zihin okuyabilme

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Diğer ( lütfen yazın )

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Mishalisa

Mishalisa Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3

Bir dilek hakkınız olsaydı ?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Mishalisa tarafından paylaşıldı.

Merhaba sevgili melekler :) bir dilek hakkınız olsaydı ne olurdu ? Edit : Şans

Bir dilek hakkınız olsaydı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kızım olsaydı...

bir kızım olsaydı...

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Gece’ koyardım… Simsiyah gözlerindeki parıldayan yıldızlarla, insanlara Tanrı’nın yarattığı kainatın aynasını göstersin diye… Bir kızım olsaydı eğer , adını ‘Mevsim’ koyardım… Dört ayrı mevsimin bütün güzelliklerini, beşinci bir mevsim gibi kendinde taşısın ve bazen bir sonbahar gibi hüzünlü, bazen de bir yaz günü gibi ışıl ışıl olsun diye… Bir kızım...
  2. Kolera - Bir Dilek Hakkı

Kolera - Bir Dilek Hakkı

Ben Esen rüzgarla geldim bir Eylül günü Ağaçtan düştüm bu asfalta terkedildim Bir yanlızım , yanlızlığımı paylaştım Paylaştıkça yanlızlaştım İlkokulda arkadaştım lisede şeytanlaştım Çünkü şeytanla tanıştım saflık benden güçlü bir zaman Ben de güçtüm gel zaman git zaman Kolo mübarek olsun gazan burda olsa da ahirette olmasın tasan Her an kırılmaya hazır bir biblo gibiyim köşemde Üzülürüm renkli...
  3. | Hayatın Bir Kitap OLsaydı |

| Hayatın Bir Kitap OLsaydı |

Hayatın Bir Kitap Olsaydı Bir kitap olsaydı hayatın, kütüphanenin neresine koyardın? Tarih kitapları mı, roman mı, biyografi mi, şiir mi? Göze çarpan bir yerde mi dursun isterdin yoksa dikkatli bakanların bile göremeyeceği bir yerde mi? Sık sık açıp okur muydun? Yoksa ara sıra tozunu almaktan ibaret mi olurdu ilişkin hayatını yazdığın kitapla? Yaşamda güzel şeyler yaptıysan, insan gibi...
  4. Bir çocuğun 3 dilek hakkı...

Bir çocuğun 3 dilek hakkı...

Bir çocuğun 3 dilek hakkı... Günümüzde üç dilek hakkımız olması çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkımızı kullanırız her zaman. benim 3 dilek hakkım olsa 3 dilek hakkı daha isterdim. Elde var 6 dilek hakkı, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkım daha olur. 15 dilek ile her istediğimi dilerim. Günah değilse allah olmayı dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkım...
  5. bir dilek hakkınız olsa :)

bir dilek hakkınız olsa :)

bir dilek hakkınız olsa ne dilerdiniz bazı kısıler sonsuz dılek hakkı dıyor ama meleklerim neler dılerdı acaba :) yanıtlarınızı beklıyorum:gossip: :gossip: nanik

Sayfayı Paylaş