gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Bir dizi daha bitti!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Bu dizilere dünya kadar paralar harcıyorlar yazık..

YAZ AYLARINDA YAYINLANMAYA BAŞLANAN ''EY AŞK NERDESİN?'' DİZİSİ, YAYINDAN KALDIRILDI.

Yaz sezonunda atv'de başlayan ve Burçin Terzioğlu Yıldırım, Tayanç Ayaydın, Görkem Yeltan, Serkan Keskin, Füsun Demirel'in oynadıkları 'Ey Aşk Nerdesin?' isimli dizi yayından kaldırıldı.

Reyting sıralamalarında çok da aşağılarda kalmamasına karşın dizinin bitirilmesi şaşkınlık yarattı. Keyifli bir 30'lu yaş hikayesinin anlatıldığı dizinin neden bitirildiği ise merak konusu oldu. Televizyon Gazetesi'nin edindiği bilgilere göre ise Filmfabrik yapım şirketinin, dizinin yayın saatini ve gününü değiştirmesi ile ilgili rahatsızlıktan dolayı devam etmeme kararı aldığı konuşulmakta.

Yapım şirketi, yeni sezonda ''Parmaklıklar Ardında'' dizisinden sonra geç bir saatte dizinin başlamasından rahatsız oldu. atv ile sorunun çözülememesi üzerine de diziyi bitirme kararı aldığı şeklinde bilgiler ulaştı. Ancak diziyle ilgili olarak Filmfabrik firmasının TRT ve Star TV ile görüştükleri ve anlaşma halinde yeni kanalda devam edebileceği de konuşulanlar arasında.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hic bakmadim... :S daha yayini girdigini bile bilmiyordum :S
    reklamlari oynuyor burada, yeni dizi diye... :S

tskler paylasim icin :)

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok dizi var,hangisine baksak sasiriyoruz,yinede secici olmak gerekli.Bu diziye bir kere bakmistim sanirim.

Bir dizi daha bitti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir gün daha yaşandı ve bitti

Bir gün daha yaşandı ve bitti

bir gün daha yaşandı ve bitti birgün daha yaşandı ve bitti Bir gün daha yaşandı ve bitti Küçük sevinçleri ve küçük kederleriyle Herhangi bir gündü çok önemli değildi Seni düşündüğüm birkaç andan başka Bilirim herkes payına düşeni yaşar Ve her yeni günde değişir hep bir şeyler Sen de kendi payından bir hatıra seç ne olur O ben olayım beni unutma Beni unutma beni unutma...
  2. Bir dizi aşkı daha

Bir dizi aşkı daha

mehmet akif alakurt ve sevgilisi mehmet akif alakurt sevgilisi selin demiratar maraz ali maraz alinin Her dizide sevgiliyi oynayanlar ilişkilerini gerçek hayatada taşıyor...Bir dizi aşkı daha bakalım bu ne kadar sürecek :tik: Adanalı dizisinin oyuncuları, gerçek hayattaki aşklarını saklamıyorlar... “Adanalı”nın Maraz Ali’si Mehmet Akif Alakurt, önceki gün sevgilisi Selin Demiratar ile...
  3. Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu

Gönülçelen, Tuba büyüküstün, onur saylak, aşkı, resimleri, ilişkileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Gönülçelen dizisinin oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak yaşadıkları aşkı anlatmış melekler... Onlar “Gönülçelen” dizisinin başrol oyuncularıydı... Set arkadaşlıkları aşka dönüştü, şimdi çok iyi anlaşan iki sevgili olarak karşımızdalar. Set yorgunluğunu atmak ve hayatın...
  4. Dizi Evliliği Çabuk Bitti

Dizi Evliliği Çabuk Bitti

ipek tuzcuoğlu, boşandı, haberleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. dizi evlilikleri hızlı başladığı gibi hızlıda bitiyor sevgili melekler. bu kervana ipek tuzcuoğluda katıldı:D:D işte haberimizin ayrıntıları melekle; Takvim gazetesinin haberine göre Muğla'da çekilen "Dürüye'nin Güğümleri" dizisinin setinde tanışıp aşık olan İpek Tuzcuoğlu ve...

Sayfayı Paylaş