gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Bir Dua Bir Söz ...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir Dua Bir Söz ...

Bir Dua Bir Söz ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir dua...

bir dua...

Ey her şeyin var edicisi, Ey her varın, her varlığın yegane sahibi! Dilimizdeki düğümü çöz. Göğsümüzdeki SIKINTIYI gider. Bizi imanın esenlik bağışlayan yurdundan ayırma. Bizi salihlerden kıl. Bizi iyiliğin, erdemin, güzelliğin ve direnişin ışıltılarıyla donat. Bizi ışıksız, azıksız bırakma. Elimizi kötülükten, dilimizi kirden, dimağımızı kötürümleşmekten,...
  2. bir duadır ramazan

bir duadır ramazan

* Ramazan, Allah'ın kainattaki haşmetli ve küllî idaresine, Rahmetine, şefkatine, geniş ve azametli, intizamlı ve küllî bir tarzda mukabele edebilmenin duasıdır... * Ramazan, Cenâb-ı Hakk'ın nimetlerine karşı şükredebilmenin duasıdır... * Ramazan, fukaralara yardım edebilmenin duasıdır... (başka kardeşlerimizi de hatırlayabilmenin, onlara da dua edebilmenin, üzerimizdeki bencilliğin...
  3. özel bir dua

özel bir dua

BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA ÖYLE BİR...
  4. Bir ayet bir hadis ve bir dua

Bir ayet bir hadis ve bir dua

bir ayet bir hadis ayet hadis dua birlik ve beraberlik ile ilgili ayetler hikaye Bir Ayet Her canlı ölümü tadacaktır. Ve ancak kıyamet günü yaptıklarınızın karşılığı size tastamam verilecektir. Kim cehennemden uzaklaştırılıp cennete konursa o, gerçekten kurtuluşa ermiştir. Bu dünya hayatı ise aldatma metâından başka bir şey değildir.(Al-i İmrân Süresi 185. Ayet) Bİr Hadis Ubade...
  5. bir dua lütfen

bir dua lütfen

arkadaşlar merhaba; insanın bazen sadece duaya ihtiyacı olabilir. bizimde sizlerin ve herkesin duasına ihtiyacımız var. görümcem 33 yaşında ve 8 aylık hamile aynı zamanda kalp hastası. şuan 2. hamileliği birinci hamileliğinde kalp hastalığı ortaya çıktı. kalbinde pille yaşıyor. 2. hamileliği kesinlikle yasaktı ama 13 yıl sonra tekrar hamile kaldı, kendi canı pahasına bebeğini aldırmak...

Sayfayı Paylaş