gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara Melodika Notaları‎

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara Melodika Notaları‎ da paylaşın sitenizde

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara Melodika Notaları‎ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nedenler ve niçinlerle dolu bir dünya biz kısa kestik …….NEDEN…. NEDEN….. NEDEN…..

Nedenler ve niçinlerle dolu bir dünya biz kısa kestik …….NEDEN…. NEDEN….. NEDEN…..

nedenler niçinler nedendir bitmez Neden fazla okumayız ama herşeyi bildiğimizi sanırız? Neden güzellik uzmanları çok çirkin olur?Gazete ve dergilerde resimlerini gördüklerim pek gudubet. Neden moda tasarımcısı bayanların kendilerine hayrı yoktur?Esmer bir bayan modacı kendini sarışın yapmış çok komik olmuş, bir de kadınlara stil sahibi olmayı öğretecekler. Neden dımtıs dımtıs çalan ve...
  2. bir soru bıraktım sana

bir soru bıraktım sana

Öyle bir yerdeyim ki... Neye hasret kaldığımı unutuyorum bazen... Neye canım sıkılmıştı? .. Neye kızmıştım? .. Uyuyor muydum? .. Uyanmış mıydım? .. Bu pantolonu dün de giymemiş miydim? .. Bilmem... Belki... Garip bir duyguya tutsak olmuş durumdayım... Bu benim en sevda halim... Bu benim sensiz halim... Bu benim adam halim... Olur böyle... Olur... Defalarca kalem demek gibi......
  3. Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara Şarkısı Melodika Notaları

Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara Şarkısı Melodika Notaları

Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara Melodika Notaları‎ Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara Şarkısının Melodika Notaları‎ Tam da 23 Nisan yaklaşırken, bu güzel günün anlam ve önemine uygun olarak tvde bol bol dinlediğimiz Bir Dünya Bırakın adlı şarkının melodika notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) sol fa mi re re re fa mi re mi fa sol la sol fa mi re re re fa mi re do do

Sayfayı Paylaş