gebe
  1. FRİGYA

FRİGYA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir dünya projesi içerisinde yer almak istermisiniz ???

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında FRİGYA tarafından paylaşıldı.

BİR DÜNYA pROJESİ İÇERİSİNDE YER ALMAK İSTERMİSİNİZ??? İş kadınları , esnaf ,emekli çiftler, yada ev kadınları

İnsan ilişkileri güçlü, organizasyon yeteneği olan kişiler

Abuk subuk internette tıkla kazan gibi saçma sapan işlerin peşinde koşmadan,

PAZARLAMA YAPMADAN , herhangi bir ürünü satmak için saatlerce kıvranmak zorunda kalmadan

Sadece kendi kişisel yeteneklerinizi kullanarak bu projenin içerisinde ek gelir olarak değil TAM GELİR alarak

bulunabilirsiniz.

NEDEN DÜNYA PROJESİ ???

*DÜNYANIN EN NİTELİKLİ SUYU UNVANINA SAHİP (1900 PARİS)

*DÜNYADA 32 MİNERALLİ TEK ALTIN MADALYAYA SAHİP SU (1932 LODRA )

*DÜNYANIN EN KAPSAMLI TERMAL TEDAVİ MERKEZİ (termal otel değil) ADAYI 2012

*TÜRKİYEDE EN YÜKSEK PRİM YAPAN GAYRIMENKUL YATIRIMI

Kıymetli arkadaşlar çok kısa bir şekilde arz etmeye çalıştığım, önümüzdeki yıllarda sağlık turizminin zirve

yapacağı ülkemizde , bahsettiğim niteliklere sahip bu tesise yoğun bir şekilde Avrupa ülkelerinden talep

gelmektedir.

Böyle bir proje içerisinde yer almak isteyen, yüksek prim olanakları ile ciddi şekilde maddi gelire sahip olmak

isteyen arkadaşlarımızın bana ulaşmasını bekliyorum.

Unutmayın müdire de olsanız, iş kadını da , esnafta hatta girişimci ev kadınlarıda

KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ OTURMAYIN HAREKET EDİN.
    ÇÜNKÜ SİZDEN BİR ŞEY SATMANIZI BEKLEMİYORUZ
    SADECE BİRAZ HAREKET EDİN

NE ZAMAN MI ???? İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İSTEDİĞİNİZ SAATLERDE ::))

İL MÜDÜRÜ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Haziran 2011
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sn. Frigya ; Size ulaşmak isteyenler profilinizden ulaşabilirler. Güvenliğiniz için iletişim bilgileriniz kaldırılmıştır.
    Bilginize..

Bir dünya projesi içerisinde yer almak istermisiniz ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle bir odanız olsun istermiydiniz=)

böyle bir odanız olsun istermiydiniz=)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. böyle bir odanız olsun istermisiniz

böyle bir odanız olsun istermisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Herkesin bir derdi var durur içerisinde

Herkesin bir derdi var durur içerisinde

durur içerisinde herkesin bir derdi var durur içerisinde herkesin bir derdi var hikayesi volkan konak hikayesi türküsünün Bir dünyam var oradayım, benim yarattığım, içinde ben ve sevdiklerimin olduğu bana göre çok güzel olan bir dünya. İnsanlar gelir o dünyaya bazan, bir kahve içimi durup giderler, bazıları bir ömür kalmak isterler, bazılarını ben istemem, bazıları dünyamı istemez. Dünyam da...
  4. Patronundan İntikam Almak İstermisin Gİr içeri ----)

Patronundan İntikam Almak İstermisin Gİr içeri ----)

pozitif bir bakışla güne nasıl başlanır. 1.pc de yeni bir dosya açın 2.içine ''patron'' yazın 3.çöp kutusuna yollayın 4.sonra çöplüğü boşaltın 5.pc patronu sileyim mi diye soracaktır 6.sakince evet deyip şiddetle mouse'a basın 7.kendinizi daha iyi hissediyorsunuz di mi? ))

Sayfayı Paylaş