gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bir düş gördüm çocuktum

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir düş gördüm çocuktum

her insan şanslı dogmaz çok anlamlı ve çok güzel resımler emegine saglık arkadaşım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: bir düş gördüm çocuktum

beğendiğine sevindim canım

bir düş gördüm çocuktum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün) Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu, hepsi bu... Bir düş gibi geçtin hayatımdan... Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu,...
  2. bir düşünün

bir düşünün

Türkiye'de kaç okul var? 67 bin... Kaç hastane var? 1220... Kaç sağlık ocağı var: 6 bin 300... Peki kaç cami var? 85 bin... Her 60 bin kişiye 1 hastane düşerken, 350 kişiye 1 cami düşüyor. Peki kaç kilise var? 270... Kaç cemevi var? 100. * * * Türkiye'de kaç doktor var? 77 bin... Peki kaç din görevlisi var? 90 bin... Türkiye'de her 900 kişiye bir doktor düşerken, her 780 kişiye bir din...
  3. bir rüya gördüm...çocuktum

bir rüya gördüm...çocuktum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

Ah düş te gör kardaş düş te gör Aman aman düş te gör Bir zalimi bir soysuzu Bir güzeli sevende düş de gör Ah sağ olan ne bilsin hastanın halından Sevmeyen ne bilsin sevenin halından Ah düşmeyen ne bilsin düşenin halından Aman aman düş de gör İyi günden güzel günden Vallah kötü güne vallah zor güne Aman aman düş de gör düş de gör __________________
  5. çocuklarınıza iştah şurubu verirken bir kez daha düşünün

çocuklarınıza iştah şurubu verirken bir kez daha düşünün

bebeklerde iştah açıcı şurup iştah şurupları bebekler için açıcı şurup şurubu pek çok anne baba,çocuklarının yeteri kadar beslenmediğinden,iştahsız olduğundan şikayet eder ve çareyi iştah şuruplarında arar... Anne-babaların en büyük sorunlarından biri de çocuklarının iştahsızlıklarıdır. Bu sorun, bebeklere ek gıdaların verildiği 6 aylık döneminde başlayıp okul çağına kadar uzayabilir....

Sayfayı Paylaş