gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Bir duvak eksik!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bülent Ersoyun veda gecesi [​IMG]
    ERSOY GELİNLİK GİYEREK ÇIKTIĞI GÜNAY'DAKİ VEDA GECCESİNDE MUHTEŞEM BİR FİNAL YAPTI.

Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, eğlence dünyasının renkli mekanlarından Günay'da hayranlarına unutulmaz bir gecce yaşattı. Mekanı tıklım tıklım dolduran izleyiciler Ersoy'u söylediği şarkılardan sonra dakikalarca ayakta alkışladı. Sahneye duvaksız bir gelinlikle çıkan Bülent Ersoy'un neşeli hali ise dikkat çekti.

COŞTURDULAR..

Genç şarkıcı Alişan da söylediği şarkılarla büyük alkış ve ilgi topladı. Alişan'ı o gecce izlemeye gelenler arasında uzun süre rol aldığı 'Cennet Mahallesi' dizisinin oyuncuları da vardı. Dizide Alişan'a adeta kök söktüren Melek Baykal'a hem Alişan, hem de Bülent Ersoy sevdiği şarkıları söyleyerek, ünlü oyuncuyu coşturdu.

Bir duvak eksik! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Ben Eksiktim :)

Bir Ben Eksiktim :)

:pai: Merhaba Melekler. Melekler Mekanini önceden de biliyordum,misafir olarak cok gezindim. Düsündüm de bir ben eksik kalmisim. Kambersiz dügün,Manolyasiz Melekler Mekani olmaz deyip ben de üye oldum.Ben de sizlerleyim artik.Hosbuldum mu?
  2. bir pc örgüsü eksikti:)

bir pc örgüsü eksikti:)

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x487 px Ve Boyutu 73KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x487 px Ve Boyutu 73KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x487 px Ve Boyutu 51KB....
  3. Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

his hala aynı da yol hala ayrı mı his aynı da yol ayrımı ayni ayri mi ayrı mı güç onda aklın yoksa aşkın aynıda ayrımı Yaşlanmışsın görmeyeli Şişmanlamışsın evlendin mi, kaç kere Senden sonrası olmadı, olmadı, yok Özledim yani, aşk budur yan yolu yok Yok Bir tek sen eksiksin İşim gücüm her şeyim tamam Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa Yok ben sensiz karışamam His hala aynı da, yol hala ayrı...
  4. Duvak modellerinden bir kaçı

Duvak modellerinden bir kaçı

Güzel duvak modelleri çok hoş duruyorlar.Bir gelinin vazgeçilmezi aynı zamanda gelinliği tamamlayan en önemli unsurdur duvak seçimi ..evlenmeden önce araştırılması lazım gelir melişler sadece bir kaç örnek.. ne kadar farklı değil mi ?

Sayfayı Paylaş