gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Bir Elinde Bir Mendil Öbüründe Kuş Sesleri{Tuğrul Keskin}

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir Elinde Bir Mendil Öbüründe Kuş Sesleri{Tuğrul Keskin}
    kalbimi söküp alıyor göğsümden bu şehir
    çöplerde oynaşan kediler gibi, ölüme gidiyorum
    söylenen gün nerededir, tufan var mı, ne gündür
    cemal süreya döner mi geri
    bir elinde bir mendil, öbüründe kuş sesleri

öğreneli çok oldu gerçi, meleklerin olmazmış erkekleri
    ne gidene bir yer var oralarda ne gidenler dönecek geri

Bir Elinde Bir Mendil Öbüründe Kuş Sesleri{Tuğrul Keskin} konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

bir küsün yüreği olsaydım eğer hiç konuşulmayanları hiç söylenmeyenleri köşe bucak gizli gizli saklananları bir küsün yüreği olsaydım eğer ve sana gösterseydim bir küsün yüreği olsaydım eğer pencerende dolaşır küçük sırlarına bakar yanına gelip sakalar yapar bir küsün sevgisi olsaydım eğer ve sana dokunsaydım bir küsün kanatları olsaydım eğer kocaman gemiler kayık gibi kalır...
  2. Bir Kuş Tut İçinden

Bir Kuş Tut İçinden

Bir sayı tut içinden Tuttum İkiyle çarp. Onbeş ekle. Sonra ikiye böl. Tuttuğun sayıyı çıkar bu sayıdan. Yedi buçuk kalır geriye. Yedi buçuğu al, dondurmacıya git. Vişneli bir dondurma ısmarla kendine. Bir renk tut içinden. Tuttum. İçindeki resmin gökyüzünü boya tuttuğun o renkle. sonra içine doğru eğil ve boyadığın resmi izle. Bir tren tut içinden. Tuttum. Bin o trene. Tren...
  3. Bir ses ,nefes ver..

Bir ses ,nefes ver..

Bir ses ,nefes ver.. Sensiz akşam karanlıgında odamın duvarları arasına Hüzün kundaklı sırdaş hayallerimi örtüyorum Yüreğimi köşeye sıkıştırdım en kuytusunda sensizlik sancısıyla Yorgun Hayatımın Yılgın ateşinin külleri arasında yaşarken varlığındaki yokluğunla Boynu bükük çığlıklar uyanıyor sessizliği yırtarak geride kalan enkazında Masal olsaydı yaşadıklarım, belki umut olurdu...
  4. Elinden uçan bir kuştur aşk

Elinden uçan bir kuştur aşk

varsen ve araksi varsen araksi melekleri ELİNDEN UÇAN BİR KUŞTUR AŞK Sevgiler vardır hani hiç bitmeyen, yaşandıkça arkası gelen. Mutluluğun ta kendisidir hani, hiç eksilmeyen. Bir narin çiçek gibidir her gün yeniden yeşeren. Bilir misin bir de hani ulaşılamayan sevgiler vardır, hiç sulanmadan, hiç güneş yüzü görmeden büyüyen çiçeklere benzerler. Dilin varmaz hani bu büyük aşkı içinden atıp...
  5. Bir mendil neden kanar??.... !!

Bir mendil neden kanar??.... !!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş