gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bir Emo ve Normal Bir İnsan Arasındaki Diyalog

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Emolar çok rövaşta bu aralar,bir akımdır almış başını gidiyor.Ama tarjlarındaki degişiklik konuşmalarınada yansıyor nasıl mı işte normal bir insanla bir emonun konuşmalarııı:piha::piha:
    EMOCU:zhelmS

NORMAL İNSAN:ne dedın buyur

EMOCU:yhanüü zlms Dedüq

[NORMAL İNSAN: O ne kii ...!

EMOCU:yhaa haddums anulamorrmshun zhelmS dedüq zlms phee

NORMAL İNSAN: yaa sen hangi dilden konuşuyorsun germny england mexico italyano filan mı anlamadım

EMOCU:nhe diohunn annamionmu yhaa

NORMAL İNSAN:zhelms ondan sonra zlms ne anlamadım diyorum hangi dil bu bu dilin adı ne

EMOCU:homss 3mocu dhilüü pepehm bihlmormushn shenn

NOLMAL İNSAN:allahalla hayret öyle bir dil mi cıkmış ilk defa duyuyorum

EMOCU:yhoo öhlee bih yhooq qie

Oyyy valla ben bile çok zor anladım.Boşa harf kalabalığı yapıyorlar yaa israff

Bir Emo ve Normal Bir İnsan Arasındaki Diyalog konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kelime Bir İşlem Diyalogları

Bir Kelime Bir İşlem Diyalogları

sunucu: "evet, bakalım yarışmacılarımız hedef sayımız olan 254'e ne kadar yaklaşabilmişler ? " 1. yarışmacı: "10 yaklaşık" 2. yarışmacı: "8 yaklaşık" 3. yarışmacı: "işlem tamam" - "evet, sabri bey işlem tamam diyor, buyrun sabri bey." - "9 çarpı 9 eşittir 81, 81 çarpı 5 eşittir ikiyüzkırk, ikiyüzkırk artı .." - "bir saniye...
  2. bir kaç emo kızzz

bir kaç emo kızzz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir emonun duyguları

Bir emonun duyguları

Sen hiç emo oldun mu baba Bilir miydin sert rifflerde ağlamayı Bilir miydin hiçbir sorunun yokken sevgilinden ayrılmayı Acı çekmek için, ağlayabilmek için Sen hiç emo oldun mu baba Saçlarınla kapadın mı gözyaşlarını Siyah oje sürdün mü mesela tırnaklarına Kah külün de meç odlumu senin hiç Defalarca yuttun mu dudağındaki piercing uyurken Ve kesmek istedin mi bileklerini derinden Sen hiç emo...
  4. Seçimden Bir Diyalog :)

Seçimden Bir Diyalog :)

Heyy kalkın uyanın bugün seçim günü :D İşim gücüm yokmuş gibi yatakta mışıl mışıl uyuyorum sanki 9 da işbaşı yapacak ben değilim.. Saat çoktan 9:00 olmuş annem odaya geldi hadi kızım kalk geç kalmışsın birde oy kullanacaksın.. Pöff nerden çıktı bu oy şimdi ne güzel yatıyordum.. sanki oy olmasa bu saate kadar yatabilcektim de konuşuyorum işte.. Neyse kalktım en güzel cicilerimden giydim...
  5. farklı insanlar ve nasıl bir ortamda yaşadıkları

farklı insanlar ve nasıl bir ortamda yaşadıkları

zenci çocuk nasıl evlerde yaşar?

Sayfayı Paylaş