Bir erkeğe alınabilecek en güzzel hediye ne olmalı

megara

Yeni Üye
Üye
Bir erkeğe alınabilecek en güzzel hediye ne olmalı
melek arkadaşlarım daha önce bu soru soruldu mu bilmiyorum baktım göremedim o bakımdan soruyorum:D sizce bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye nedir? ya da nasıl bir ortamda kutlanmalı ne yapılmalı el emeği değerli ne yapılabilir? bu erkekler çok zor beğeniyo yahu:d

Bir erkeğe verilebilcek en güzel hediye ''fazlaca ilgi'' (soyut olarak) onun dışında erkekler neye ilgileri varsa onlarla mutlu olurlar... Mesela.. Futbol delisine forma hediye etseniz aammnninnn !!!!! mutlulukta çıldırır... veya yeni bir cep telefonu....

Bence bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye .:DNeyse söölemimm bu evliler içindi...hahaha

Bekarlar için imkan varsa eğer ona en sevdiği yemekleri yapabilirsin.Diğer türlü ne hediye alırsan al zaten ya eskir ya biter...

Bence bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye .:DNeyse söölemimm bu evliler içindi...hahaha

Bekarlar için imkan varsa eğer ona en sevdiği yemekleri yapabilirsin.Diğer türlü ne hediye alırsan al zaten ya eskir ya biter...

hayale katılıyorum evliler için erkeklere en güzel hediye ya bebe yada başka sey :utan:

sevgili durumuda erkeklere ne alırsan aaa güzelmiş der 1 kere giyer bidaha giymez en iyisi bişey almamak hahaha

Ben atkı örmüştüm .. ama kuzenime sevgilime diil :D sonuçta oda erkek demi :)

bak bende sevdiğime örmüştüm cok begendi ne bilim canım sürekli yanında taşıyacagı bişey olabilir mesela bir saat olabilir hem sürekli takar hemde her dk aklında olursun...
sonra sigara içiyorsa cakmak olabilir...kazak olabilir ... parfüm bak bu erkekler için güzel bir hediye oluyor... benim tavsiyelerim bu kadar canım

ay canlarım ya çok sağolun bir saat aldım .aklımda ilginç şeyler var her ne kadar sınırlı da olsa erkeğe alınabilecek şeyler eğer biri sürpriz ya da doğumgünü falan yapmak isterse bana danışabilir zevkle yardımcı oluruum

Geri