gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir erkeğe böyle şeyler yakışmıyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Eski sevgilisi Yasemin Ergene'nin, "Keremcem'le aşk yaşamadık" dedikten sonra İzzet Özilhan'la Ferrari içinde görüntülenmesi üzerine "Sevgim az geldi, sana Ferari gerekti" isminde bir şarkı yazan Keremcem'e, genç oyuncudan yanıt geldi. Güzel oyuncu, "Bize değer verip bir şarkı yapmış, ne güzel! Bir erkeğe böyle şeyler yakışmıyor" dedi.

Anadolu Holding'in veliahtı İzzet Özilhan'la birlikte olan Yasemin Ergene'nin sevgilisiyle birlikte Reina çıkışında kırmızı Ferrari içinde görüntülenmesi, eski erkek arkadaşı Keremcem'le ilgili sorulara da, "Onunla bir birlikteliğimiz yoktu, aşk yaşamadık" demesi, genç popçuyu kızdırdı.

Yasemin Ergene'nin ilişkilerini inkar etmesi üzerine, "Sevgim az geldi, sana Ferrari gerekti" adında bir şarkı yazan Keremcem'in, "Birileri üzülsün, pişman olsun diye yazmadım. Ama 'Böyle bir ilişki yoktu' denmesi canını
    yakıyor, bağırıyorsun. Gönderme yok, 'kustuğum' duygulardan biri" diye konuşması, bu kez genç oyuncuyu kızdırdı. Keremcem'in böyle bir şarkı yazmasını çok önemsemediğini belirten Ergene, "Bana ve İzzet'e değer verip
    böyle bir şarkı yapmış, ne güzel! Ne diyebilirim ki... Erkeklerin bu şekilde davranması biraz yakışık almıyor açıkçası. Şaşırmadım, ama gerçekten tuhaf ve ayıp. Çok söyleyecek bir şeyim yok. Zamanı gelince tabii ki benim de
    açıklamalarım olacaktır. Ama şimdi değil. Çünkü şu an susmak da bir cevaptır diye düşünüyorum" dedi.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bir erkeğe böyle şeyler yakışmıyor
    Yasemin Ergene'kon :) kon diyorum çünki herşeyin sevgi olmadığı açıkça ortada, sen hem arslanlar gibi kardeşimizi değiş ferrarili bir arabaya, hemde deki bizi seviyor bizim için parça yazmış de ! Erkeğe yakışmıyor böyle şeyler de.

Yasemiiiiin, sana yakışıyor bunlar devam et :D Keremim Cemim, daha iyilerine layıksın kardeşim.

Bir erkeğe böyle şeyler yakışmıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte 'aşk' böyle bir şey!

İşte 'aşk' böyle bir şey!

İşte 'aşk' böyle bir şey! Afganistan'da yaralanıp tanınmayacak hale gelen Martyn Compton'u nişanlısı yalnız bırakmadı ve herşeye rağmen onunla evlendi. Vücudunun yüzde 70'i girdiği çatışma sonrasında yanan Martyn Compton'un, üç ay komada yattı. Uyandığında ise onu kötü bir sürpriz bekliyordu. Yüzü ve vücudu derin yanıklar içindeydi Bu kötü günlerinde başucundan bir saniye bile...
  2. İşte 'Aşk' Böyle bir şey!

İşte 'Aşk' Böyle bir şey!

Afganistan'da yaralanıp tanınmayacak hale gelen Martyn Compton'u nişanlısı yalnız bırakmadı ve herşeye rağmen onunla evlendi. Vücudunun yüzde 70'i girdiği çatışma sonrasında yanan Martyn Compton'un, üç ay komada yattı. Uyandığında ise onu kötü bir sürpriz bekliyordu. Yüzü ve vücudu derin yanıklar içindeydi Bu kötü günlerinde başucundan bir saniye bile ayrılmayan nişanlısı Michelle Clifford,...
  3. Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

mu alfabesi alfabe çeşitleri dilsizler alfabesi dilsiz dilsizlerin Böyle bir resme rastladım ama ne kadar gerçektir bilemiyorum. Google'da bir arama yaptım, bu alfabe ile ilgili bir bilgi çıkmadı. Ama resimdeki figürler bana gerçekçi geldi. Duyan, bilgisi olan varsa paylaşsın...
  4. Hayat tam da böyle bir şeydir

Hayat tam da böyle bir şeydir

Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu. İş ilişkiye gelince oldukça içli, hattâ aşırı hassas bir kadınım. Romantik anlara,...
  5. Erkeklere Bir Şey Yaptırmanın Doğru Zamanı Varmış!

Erkeklere Bir Şey Yaptırmanın Doğru Zamanı Varmış!

Araştırmaya göre kadınlar erkeklere isteklerini akşam saat altıda iletmeli. Erkeklere bir şey yaptırmak için en kötü vakit ise öğleden sonra 3. Araştırmaya göre bunun sebebi kadının bir münakaşayı kazanmasının en muhtemel olduğu saatin akşam 6 olmasından kaynaklanıyor. İlaç şirketi Pharma'nın desteklediği uzmanlar tarafından yapılan araştırma hislerin gündelik yaşamın seyri içinde doğal olarak...

Sayfayı Paylaş