gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

bir erkeğe yaranmak için neler yapmalıyızzzzzz

Konu, 'Kadınca' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

bir erkeğe yaranmak için ne yapmalıyız?bu soruyu çok düşündüm ve bi türlü bulamadım cevabını. çünkü erkeğe ne yaparsak yapalım daima daha iyisini daha ilerisini isteyecek.bu defa kendimizden ödün vermeye başlıcaz gerçi kadınlar hep veren taraf olurlar sevgiyi, saygıyı, emeği, yuvanın yıkılmaması için çabayı her şeyi hep onlar verirler onalr istediğinde aldatır, istediğinde döver, istediğinde nadiren okşar. neden bizde erkekler gibi değilizki? neden onlar gibi bi anda silemiyoruzki herşeyi ?neden kalbimiz ve gözümüz kara değil?işte ben bunların cevabını bulamıyorum,lütfen bana yardımcı olun bi fikirde de siz bulunun bakalım. [​IMG][​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

böyle bi merhameti allah erkeklere de versin inşallaah caınm

bir erkeğe yaranmak için neler yapmalıyızzzzzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne; ne demektir (erkekler için)

Ne; ne demektir (erkekler için)

Erkeğinizin sizi sevdiğini, önemsediğini, değer verdiğini nasıl anlarsınız? Tabii ki davranışlarından, sözlerinden... İşte birkaç ipucu! Erkek ne der? Ama aslında ne demek ister? 1. "Ben balığa çıkıyorum" Çevirisi: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izliycem" 2. "Bu erkekleri ilgilendiren birşey"...
  2. Bİr Kizin Erkekten Beklentİlerİ Nelerdir?

Bİr Kizin Erkekten Beklentİlerİ Nelerdir?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ölmek için bir neden

Ölmek için bir neden

Neden çıktınız buraya efendim , düşeceksiniz +Ya manyak mısın nesin intihar edicem heralde -Heralde diyosunuz emin değil misiniz efendim +Sen reha muhtar olmalısın , sorularından anladım -Bırak sorularımı, nasıl intihar edeceksin efendim buradan aşağı atlayarak mı +Allahım sende atlamamı istiyosun yoksa bunu göndermezdin, atlıyorum -Allah la mı konuştunuz efendim , öldünüz mü
  4. bir erkek neyi bekler :)

bir erkek neyi bekler :)

bir erkek neyi bekler?.. :nur: Gerçek bir kadın bekler! annesinin beslediği gibi besleyebilen.. :d015: Evini temiz ve sıcak tutan :a046: dır dır etmeyen :argue: paranın kıymetini bilen.. :11: bütün gün çalışıp :washing: :a030: :bulas: :a026: bütün gece dans edebilen :dp178: vee hayır demeyen :d014: asla başı ağrımayan :uhu: ve her zaman tedbirli :toilet: yalnız...
  5. Erkek İçin Evlilik Nedir?

Erkek İçin Evlilik Nedir?

evlılık nedır aile huzuru, aşk, Bir erkeğin evlendikten sonraki beklentileri nasıldır, cinsel yaşam, cinsellik, düzen, erkek, erkekler, Erkekler ilişkilerinde kadından neler ister, evlilik Bir erkeğin evlendikten sonraki beklentileri nasıldır? Erkekler ilişkilerinde kadından neler ister? Erkekler evliliklerinde, eşleriyle hem arkadaş hem sevgili olmak, düzen ve huzur ararken bir...

Sayfayı Paylaş