gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Bir Erkeğin Bakışı Tüm Duygularını Açıklar Mı?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar :) Az önce internette dolaşırken bir kaç resim gördüm(diziye ait) ve inanılmaz derecede etkilendim hemen sizlerle paylaşmak istedim ve tabiki de şu soru aklıma geldi 'acaba bir erkeğin bakışları tüm duygularını açıklar mı?' şimdi sizler için o 2 resmi ekleyeceğim,eminim sizi de etkileyecektir o resim :)

İşte benim dakikalarca gözümü kırpmadan ekrana bakmamı sağlayan o bakışlar :) Öyle aşkla bakan birinin beni sevmesini çok isterdim :) Eğer bu bakışları gerçekse o zaman saatlerce,günlerce yanında hiç konuşmadan kalabilirim,bakışların yeterli olacağını düşünüyorum.
    Peki melekler sizler ne düşünüyorsunuz,kısaca bize böyle bakan 2 çift göz gördüğümüzde kalbimizin tüm kapılarını açmakta acele etmemeli miyiz?

ahueda bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel bakmış gerçekten etkilenmemek elde değil,bende senin gibi düşünüyorum bakışları böyle olsun isterse hep sussun yeter

Bir Erkeğin Bakışı Tüm Duygularını Açıklar Mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Gözünden Kadınlara Bakış

Erkeklerin Gözünden Kadınlara Bakış

Erkeklerin deyimiyle kadın gibi olmayan kadınların, erkeklerle amansız bir mücadeleye girdiği yeni bir dünya anlayışı hüküm sürüyor. Peki gerçek kadının tanımı nedir? İşte erkeklerin yorumu... Gerçek bir kadın minibüsçüler gibi küfretmez Erkeklerin söylediği: Gerçek bir kadın kesinlikle ağır küfürler ederek konuşmaz. En angarya işi yaparken ya da en zorlandığı anlarda bile. Bu tür kaba...
  2. Kariyerimizi Duygularımız mı Yönetiyor?

Kariyerimizi Duygularımız mı Yönetiyor?

KARİYERİMİZİ DUYGULARIMIZ MI YÖNETİYOR? Yıllarca uğraşmış ve başarılarına, başarı katmış bir insanın da duyguları devreye girdiğinde, mesleki yaşamında tehlike oluşturabiliyor Başarılarının zirvesinde olan bireyin, ani gelen özel sıkıntılar yaşamına dahil olmuşsa, kariyerini gözardı edebilme tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor. Kariyeri riske atmakla, sorunların çözülmeyeceğini ani...
  3. Bir bakışımız yeter

Bir bakışımız yeter

Bir bakış yeter herşeyi anlatmaya :D:D
  4. Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Ramazan ayı bayramı 2011 hikayeleri burada arkadaşlar. Minik bir çocuğun Ramazan ayı ve oruç tutmak hakkındaki düşüncelerini hiç merak ettiniz mi meleklerim. Birileri merak etmiş ve bunu içten ve komik bir hikaye olarak bize sunmuş. Ben okurken büyük keyif aldım. Yüzümden gülücük hiç eksik olmadı. Eminim sizler de okurken benimle aynı şeyleri hissedeceksiniz. ÇOCUĞUN GÖZÜNDEN RAMAZAN :::...

Sayfayı Paylaş