gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bir erkeğin kalbi...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erkeğin kalbi nasıl kazanılır bir erkeğin kalbi nasıl kazanılır bir erkek 10 günde erkek geri tekrar [​IMG]

bir erkeğin kalbi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek kalbi

erkek kalbi

bakalım neler varmışş :laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
  2. Erkeklerin kalbi...

Erkeklerin kalbi...

erkeklerin kalbi Erkeklerin kalbini aslinda hepimiz az cok biliriz meleklerim :D:D Yani buna kanit gerekli degildi, ama ben ne yapip edip yinede resim aradim, ve buldum :D pek sürpriz olmadi gerci ama :D:D:D buyrun.. :laugh::laugh::laugh:
  3. erkek kalbiyle kadın kalbi arasında fark var

erkek kalbiyle kadın kalbi arasında fark var

Yapılan araştırmalar erkek ve kadın kalbinin kalp damar hastalıklarına yakalanma riskinin farklı olduğunu göstermiş. Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurgül Keser, kalp damar hastalıklarına kadınların yakalanma ve buna bağlı ölüm risklerinin erkeklere göre daha fazla olduğunu söyledi. Prof. Dr. Nurgül Keser, ''5. Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi''...
  4. Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor

Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor

kadınsız hayat kadınsız erkek erkek kalbi erkekler Erkekler kadınlar olmadan yaşayamaş ama kadınlarda erkeksi.Bu durum hayatın yaşam biçimi erkek ve kadından ibaret olan bir hayat.Erkeklerin nasıl bizim hayatımız da önemli rolleri varsa biz kadınlarda onların hayatında...Kadınlar bir erkeğin, annesi,eşi,sevgilisi, kızı,kardeşi,ablasın,halası,teyze,nines, vs..rollerindedir.Erkekler ise...

Sayfayı Paylaş