Bir erkeğin sevgilisini öpmek istemesi sevgisinin bir göstergesi olabilirmi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında manolya94 tarafından paylaşıldı.

1. manolya94

manolya94 Yeni Üye Kayıt: 8 Haziran 2012

Bir erkeğin sevgilisini öpmek istemesi sevgisinin bir göstergesi olabilirmi? Yani mesela o erkek sevgilisini öpmek istiyodur kızda o erkeğe; sürekli öpmese olmuyomu diye sorduğunda erkeğin verdiği cevap; Ben öpünce daha çok bağlanıyorum sevdiğimi öyle anlıyorum , öyle olmasa karşımdakini yakın arkadaştan başka bişey olarak göremiyorum demesi... Sizce seviyo mu sevmiyo mu ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Kayıt: 29 Mayıs 2007

Şimdi öpmeden öpmeye fark var dersem lütfen beni yanlış anlamayın. Şehvetli öpüyorsa bu arkadaşımız yada arkadaşınız, yada arkadaşınızın arkadaşı boş konuşuyor diyebiliriz. Onun haricinde masumane yanaktan öpücüğün hiç bir zararı olmayacaktır. Zararı derken, ilişkiye olmayacaktır.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru Kayıt:

Peh, bir erkek size bunu diyor ve sizde bunu pervasızca " acaba seviyor mudur " diye beyninizde kurguluyorsunuz. Tamam bir erkeğin sevdiği kızı istemesi yada öpmesinden daha doğal birşey olamaz ama erkek arkadaşınızın size verdiği cevap pekte hoşuma gitmedi açıkçası... Bence bu erkek sizi, öpmek için öpüyor sevdiği için değil :) İzelin parçasında dediği gibi kendinizi emdirmeyin vampirlere :D:D:D:D:D
  4. manolya94

manolya94 Yeni Üye Kayıt: 8 Haziran 2012

Sırf o yüzden ayrıldım zaten.. Ama aklım onda hala, napıcam ben :(
Bir erkeğin sevgilisini öpmek istemesi sevgisinin bir göstergesi olabilirmi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bu nasıl bir sevgi?

Japonya da yaşanmış gerçek bir sevgi hikayesidir. Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışarıdan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kotu hisseder ve ayni zamanda meraklanırda kertenkelenin...
  2. Bir mevsimlik sevgi

Bir mevsimlik sevgiydi beyin hücrelerimi kemiren…Mantığımın üstünü örten…Yoksa bir inatmıydı gözbebeklerimi hırsa büren…Ya da bir aşktı,gerçek bir aşk kelimeleri yitiren… Nerden başlasam,toplasam,çıkarsam olmuyor…İzlerin kalıyor sadece,gerçeğin kimbilir nerde?Yaramda kanamıyor artık,kabuk bağlamış;ama çok acıyor.Senli kavramlar arasında gidip geliyorum.Kah arkadaş kah sevgili…Bazen umrumda...
  3. Birine sevginizin tümünü sunmak

BİRİNE SEVGİNİZİN TÜMÜNÜ SUNMAK Birine sevginizin tümünü sunmak, o birinin de sizi aynı şekilde seveceğinin asla garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşıdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun. Birine çarpılmak için bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama...
  4. Sevgililer günün de erkeğe nasıl bir hediye alınır?

Sevgililler günü yaklaşıyor.Erkek sevgilinize Hediye almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.Sevgillinize ne alacağınıza karar veremedinizmi?Sıradan hediyeler vermek istemiyormusunuz ?O zaman makalemizi dikkatlice okuyun ve sevgillinize en özel en güzel hediyeyi seçin.. Öncelikle sizlerin hediye konusunda kararsızlık içerisinde olduğunuz şu dönemde öncelikle düşünmeniz gereken ilk adım...

Sayfayı Paylaş