Bir erkeğin sevgilisini öpmek istemesi sevgisinin bir göstergesi olabilirmi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında manolya94 tarafından paylaşıldı.

1. manolya94

manolya94 Yeni Üye

Bir erkeğin sevgilisini öpmek istemesi sevgisinin bir göstergesi olabilirmi? Yani mesela o erkek sevgilisini öpmek istiyodur kızda o erkeğe; sürekli öpmese olmuyomu diye sorduğunda erkeğin verdiği cevap; Ben öpünce daha çok bağlanıyorum sevdiğimi öyle anlıyorum , öyle olmasa karşımdakini yakın arkadaştan başka bişey olarak göremiyorum demesi... Sizce seviyo mu sevmiyo mu ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Şimdi öpmeden öpmeye fark var dersem lütfen beni yanlış anlamayın. Şehvetli öpüyorsa bu arkadaşımız yada arkadaşınız, yada arkadaşınızın arkadaşı boş konuşuyor diyebiliriz. Onun haricinde masumane yanaktan öpücüğün hiç bir zararı olmayacaktır. Zararı derken, ilişkiye olmayacaktır.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Peh, bir erkek size bunu diyor ve sizde bunu pervasızca " acaba seviyor mudur " diye beyninizde kurguluyorsunuz. Tamam bir erkeğin sevdiği kızı istemesi yada öpmesinden daha doğal birşey olamaz ama erkek arkadaşınızın size verdiği cevap pekte hoşuma gitmedi açıkçası... Bence bu erkek sizi, öpmek için öpüyor sevdiği için değil :) İzelin parçasında dediği gibi kendinizi emdirmeyin vampirlere :D:D:D:D:D

4. manolya94

manolya94 Yeni Üye

Sırf o yüzden ayrıldım zaten.. Ama aklım onda hala, napıcam ben :(

Bir erkeğin sevgilisini öpmek istemesi sevgisinin bir göstergesi olabilirmi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisini parçaladı

Canavar aşık kendisinden ayrılmak isteyen genç kızı öldürdü. Cesedi parçalara böldü. Kızın gövdesini valize koyup nehire attı. Valizi bulan polis kızın başını, kollarını ve bacaklarını arıyor. Cara Maria Burke (17) adlı İngiliz kız ile İngiliz vatandaşı Mohamed D'ali Carvalho Santos (20) İngiltere'nin başkenti Londra'da tanıştı. Sevgililer 3 ay önce Brezilya'ya taşındı. Cara Marie kısa...
  2. Annesinin sevgilisini ezdi

Türkiye Taşkömürü Kurumu'na alınacak 3 bin işçi için Zonguldak'ta sınava giren Aytekin Kara işte böyle öldürüldü. Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'ne bağlı Perşembe Beldesi'nde dün sabah yol kenarında cesedi bulunan 27 yaşındaki Aytekin Kara'yı, evli sevgilisi 39 yaşındaki Hanım Kara'nın oğlu 21 yaşındaki Murat Kara'nın otomobille ezerek öldürdüğü ortaya çıktı. Olayın ardından...
  3. saatin saniye göstergesi ne işe yarıyor?

Bir süreyi ölçmek veya bir şeyi ayarlamak için saatimizin saniye göstergesine pek sık baktığımız söylenemez. Halbuki hemen hemen tüm kol saatlerinde saniye göstergesi vardır. Tık tık ilerleyen saniye göstergesinin belki de en önemli faydası, kımıldadıklarını gözle fark edemediğimiz o yavaş akrep ve yelkovanın yanında zamanın ne kadar hızlı akıp gittiğini bize göstermesidir. Günümüzde özellikle...
  4. öpmek istermisin

işte en ateşli öpücük
  5. Sevgilisini Geri İsteyenler için dua

eski sevgiliyi geri döndürme duası giden sevgiliyi geri döndürmek için dua giden döndürmek için dualar dua Celcelutiye duasini 9 kere sabah namazindan sonra okuyun. kaynak havas ve dualar kitabı. alıntı
  6. Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

eski sevgilisini unutamayan erkek nasıl davranır eski sevgilisini unutamayan erkek merhabalar, biliyorum siteye erkek üye olamaz diyeceksiniz ama ben bir erkeğim ve büyük bir derdim var çok acı çekiyorum. son çare olarak sizlere sığınıyorum. lütfen yardım edin. sadece sormak istediğim birkaç şey var. ona cevap aldıktan sonra forumdan uzaklaştırın beni umrumda değil. ama lütfen en azından bir...
  7. Sevgilisini haşlayıp yedi!!!!

ABD’de bir genç ayrılmak isteyen sevgilisini öldürdü. Parçalara ayırdı ve suda haşlayıp yedi. Sonra polisi arayıp, teslim oldu. Polise herşeyi anlattı ABD dün sevgilisini yiyen yamyam dehşetiyle sarsıldı. Teksas eyaletinde yaşayan 25 yaşındaki Christopher Lee McCuin, 21 yaşındaki sevgilisi Jana Shearer, ayrılmak isteyince genç kızı evinden kaçırdı. Annesinin evine götürdükten sonra da...
  8. Bengü sevgilisini öpreken yakalandı

bengü sevgilisi, kim, resimleri, ünlü şarkıcı ve sevgilisi bakın nasıl yakalndı arkadaşlar. Güzel şarkıcı Bengü, sevgilisini öperken objektiflere bakın nasıl yakalanmış Melek'ler:) Bengü önceki akşam sevgilisi Alın Altan'ın annesinin doğum günü kutlamasına katıldı. Kuruçeşme'deki bir balıkçıda yenilen kutlama yemeğinin ardından Altan ve müstakbel kayınvaklidesiyle doğum günü...
  9. eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

ben eşime sordum ve bazen anlatıyor bazen de kızıyor bana tersliyor küsüyor sizce ne tepki verirler
  10. Rüyada Ölünün Su İstemesi Tabiri Nedir ?

Bu konu; rüyada ölünün su istemesi tabiri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda sizlerle paylaştığımız rüyada kedi öldürmek tabiri başlıklı konumuzun ardından bu sayfamızda da rüyada ölünün su istemesi tabiri ile sizlerleyiz... Rüyada su görmek hayra yorumlanır.Rüyada ölmüş birinin su istemesi ve verilmesi, tanıdığınız yakın birine çok fazla ihtiyaç...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sevgiliyi öpmek istemek

,
  2. sevgiliyi istemek

,
  3. öpüşmek isteyen erkek seviyor mudur

,
  4. sevgilinin öpmek istemesi,
  5. sürekli öpüşmek isteyen erkek,
  6. erkeklerin öpüşmek istemesi,
  7. erkeğin kızı öpmek istemesi,