gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Bir Erkek Ayrılık Sonrası Neler Yaşar

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

ayrılık profil resimleri Ayrılıklarda yalnızca kadınların acı çektiğini düşünüyorsanız aldanıyorsunuz, erkekler de çok acı çekiyorlar. Belki kadınlar kadar duygularını dışa vuramadıklarındandır erkeklerin acı çekmediği düşüncesi. Oysa ki onlar da acı ile yıkıntı yaşayabiliyorlar. Siz de bir erkeğin ayrılık sonrası neler yaşadığını, neler yaptığını merak ediyor musunuz… buyrun birlikte inceleyelim, bakalım erkekler neler yaşıyormuş;

Birinci gün: Esasında erkekler, terk edildiklerinin ilk gününde ne olduğunu tam anlayamaz hatta artık bekar olduklarına inanmak istemezler. Henüz yara çok sıcaktır ve ayrılık şoku devam etmektedir. Bekar hayatın ilk saatlerinde bu çekingenlik belirgin şekilde kendini hissettirir. İlk gün, ne olduğunu anlamaya çalışırcasına telefon beklemekle ve kapıyı gözetlemekle geçer.

İlk hafta: Acı gerçek, arkadaşların bir bir telefon edip durumu doğrulamak istemesiyle kendini iyice gösterir. Bu trafiğe, sevgiliye alttan alta göz koymuş olanların yapmacık üzüntüleri de eklendikçe acı daha çok yakar. Mutlu birliktelik zamanlarında kanka olan çiftler, iyi niyet mesajlarını iletirler. Sonunda çöküşü daha da ağırlaştıracak olsa da bu telefonlar ilk günlerin can simididir. Kankaların bir sonraki telefonlarında, heyecan yerini teslimiyete bırakmıştır. Zaman geçtikçe ümidin tükendiği daha net anlaşıllr. Bekar arkadaşlarla gece gezmelerine çıkılır, alkole vurulur.

İkinci hafta: Ayrılık acısı tüm gerçekliğiyle oturmaya başlar. Artık kadınların deyimiyle terk edilen erkeğin içi derinlerde acımaktadır. Zaman geçtikçe kabuğuna çekilen beyefendi evinde yalnız başına zaman geçirmeye çalışır. Eski hatıralar canlanır gözlerinin önünde, fotoğraflar masaya dökülür. Sonra yalnızca kadınlarda görmeye alşılmış o ağlamalar sızlamalar, salya sümük hönkürmeler, ben nerede yanlış yaptım feryatları duyulur. Bu dönem, şiddetli uykusuzluk çekilir, saç sakal tıraşı olunmaz perişanlık akıyordur. Terk edilmenin acısı ile yoğun saç dökülmesi olabilir.

Bir aya doğru: Bekarlık günlerine alışmaya çalışılan dönemdir. Cinsel hayatında sertleşme sorunu artık yaşanmıyordur ama, halen masturbasyon yaparken eski sevgili çıplak hayal edilir. Arkadaş profili de değişmeye başlar. Erkek arkadaş grubunda bekarlar çoğalır. Eğitim ve kültür düzeyi yüksek olanlar dans etmeye, resim yapmaya başlarlar. Terk edilen erkeğin yalnız kalmaya dayanamadığı en sevimsiz dönemdir. Bütün arkadaşlarına sinema, kahve, yemek davetleri yapar.

İki aya doğru: Erkeklerin aşk acıları, terk edildikten kırkbeş gün sonra son bulur. Yeni bir sevgili, geçmişte yaşanan sızıntılı bir terk edilişin ıstıraplarını dindirmede son derece başarılı olur. Büyük bir terk edilme vakası yaşayan erkeklerin acı duvarı yükselir. Terk edilmek erkekleri olgunlaştırır

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık cnm .

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyyyy erkekler 45 günde acıyı unutuyolar. bizim oralarda bir laf varıdr, erkek eşi öldğükten sonra daha cenazede kendine eş bakmaya başlarmış.

emeğine sağlık canım teşekkürler.

4. Liv_19

Liv_19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    45 gün yaaa :( iyi bari en azından 40 ını çıkarıyolar :)

betül-12 bunu beğendi.
  5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Hahaha :D:D:D
    Paylasim icin tesekkürler canim.

6. crazyangel

crazyangel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kırkı çıkarana kadar boşuna beklemiyorlardır o arayı da etrafa bakarak geçiriyorlardır. Kırkbeşinci günde buluyorlardır

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar 2 ayda kendine geliyor oh :D ne ala mualla

Bir Erkek Ayrılık Sonrası Neler Yaşar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinlar Neden Erkeklerden Uzun YaŞar :)

Kadinlar Neden Erkeklerden Uzun YaŞar :)

KADINLAR ERKEKLERDEN NEDEN DAHA UZUN YAŞAR BUNU HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ? :) BAŞKAA YORUMAA GEREK VARMII :)
  2. Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Ayrılmak ne garip Çok üşüyorum Evsizler gibi Gökyüzüne haykırsam Döner denize Yağmurlar gibi Ağlarsam olur mu? Belki bir umut Bebekler gibi Kimbilir kaç aşık Bense bir kişi Tende tüy gibi Yaşanası bir şey değil Ayrılığın sonrası
  3. bir erkek neyi bekler :)

bir erkek neyi bekler :)

bir erkek neyi bekler?.. :nur: Gerçek bir kadın bekler! annesinin beslediği gibi besleyebilen.. :d015: Evini temiz ve sıcak tutan :a046: dır dır etmeyen :argue: paranın kıymetini bilen.. :11: bütün gün çalışıp :washing: :a030: :bulas: :a026: bütün gece dans edebilen :dp178: vee hayır demeyen :d014: asla başı ağrımayan :uhu: ve her zaman tedbirli :toilet: yalnız...
  4. Erkeklerin Ayrılık Sonrası Yaşadığı Günler

Erkeklerin Ayrılık Sonrası Yaşadığı Günler

ayrılık sonrası erkekler ayrılıktan sonra erkek üzgün adam resmi üzgün adam resimleri Eşimizden yada sevgilimziden ayrıldığımız zaman bir tek biz acı çekiyoruz sanıyoruz.Ama öyle değil işte:DErkeklerde en az hatta en çok bizler kadar zor günler geçiriyor.Ayrılık bizleri yıprattığı gibi onlarıda yıpratıyor. Ayrılığınız ertesi haftası hemen biriyle ilişkiye başladıysa emin olun ki boşluğu...
  5. Bir Adım Sonrası Ayrılık..

Bir Adım Sonrası Ayrılık..

İçimde gizliden gizliye sakladıklarım vardı ya hani Yüreğimde beslediğim,her şeyden koruduğum izler vardı ya hani işte ben tümünü sana vermeye geldim bu gece Sığabildiği kadarını bu geceye, arta kalanları gündüzlerine İnsanın rahatlıkla sığınabileceği kadar parlaktı bakışlarınAlev alev yakıyordu gözlerinSeni,gözlerine yandığım o gün sevdim işte Hiç korkmadan ve hiç kaçmadan dikilip...

Sayfayı Paylaş