gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

"Bir Erkek Bir Kadın" Bitti mi?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bir erkek bir kadın, bir erkek bir kadın bittimi, bir erkek bir kadın bölümleri Ekranlarının sevilen dizisi "bir erkek bir kadın" ekranlara veda ediyor. Demet Evgar ve Emre Karayel'in başrollerini paylaştığı dizi uzun zamandır seyirci tarafından sevilerek izleniyordu. Dizinin bitme kararı ile ilgili detay bilgiler sizlerle birlikte...

bir erkek bir kadin.jpg

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    cok tatli bir ciftti ama gercekle pek allakasi yok.. guzeldi denk geldikce izlerdim

"Bir Erkek Bir Kadın" Bitti mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir erkek bir kadından ne bekler(resimde görüldüğü gibi)

bir erkek bir kadından ne bekler(resimde görüldüğü gibi)

Bir erkek neyi bekler? GerÇek 1 kadın beklerannesinin besledigi gibi onu besleyen Evini temizpak ve sıcak tutan Dır dır nedir bilmeyen Paranın kıymetini bilip alışveriş etmeyen Bütün gün çalısıp Bütün gece dans edebilien Ve asla HAYIR! demeyen Asla başı ağrımayan; Yalnız kendisini sevecek Ve şımartacak bir kadın BEKLERRRR ................... BEKLERRRR...
  2. Bu ilişkide mi bitti

Bu ilişkide mi bitti

ünlü sanatçı Hülya Avşar annesinin vefatından sonra ikinci bir yıkıcı olayla mı karşı karşıya kaldı....... EVE DÖNÜŞ! HÜLYA AVŞAR’I EŞYALARINI TOPLAMIŞ KENDİ EVİNDEN İÇERİ GİRERKEN GÖRÜNTÜLEDİ... Bir grup “Kesin ayrıldılar” derken bir diğer grup “Kesinlikle ayrılık yok” diyor. Avşar ve Saran cephesinde ise konuyla ilgili ağızları bıçak açmıyor. AŞKLARINI KORUMA KARARI ALDILAR İKİ yıldır...
  3. Bittik (mi)

Bittik (mi)

Ayrılık kapımızı çaldı mı yanı.. bitti mi.. bittik mi? senınle yaşadığım 6 ay masal gibiydi ne kadar tartışsakta ayrılsakta benımdın. bu ayrılışımızda artık bız olmaktan çıktık sankı. sankı herşey bitti ayrı ayrı sen ve ben olduk .. biz değiliz artık.. sen hayatına başka yerde ben hayatıma başka yerde devam edıcem.. hayat ne kadar acımasız dimi. Bi zamanlar benım bıtanemdın.. bi zaman sonra...
  4. 2012 ygs başvuruları bitti mi

2012 ygs başvuruları bitti mi

2012 ygs başvuruları bitti mi ? Arkadaşlar 2012 ygs başvuruları bitti mi bilen var mı lütfen acil banada cevap yazın yardım edin.!
  5. Bir Erkek Bir Kadın Dizisi Yeni Konseptiyle Geliyor: "Evli ve Çocuklu"

Bir Erkek Bir Kadın Dizisi Yeni Konseptiyle Geliyor: "Evli ve Çocuklu"

bir erkek bir kadın, evli ve çocuklu, demet evgar emre karayel Ekranların fenomen komedi dizilerinden Bir Erkek Bir Kadın yepyeni konsepti ve adıyla Fox Tv'de başlıyor: "Evli ve Çocuklu". Başrollerinde Demet Evgar ve Emre Karayel'i izlediğimiz dizi Eylül ayında yeni içeriğiyle izleyicilerine merhaba diyecek. Bando Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği ‘Evli ve Çocuklu’, haftada iki...

Sayfayı Paylaş