gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bir Erkekten Laf Almak Bu Kadar Komik Olmamıştır Sanırım

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Kadin: Ben ölürsem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !!

Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!??

Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor.

Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki??

Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim.

Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin..

Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker)

Kadin: Onunla bizim yatagimizda mi yatarsin?

Adam : Baska nerde yatilabilir ki??

Kadin: Benim resimlerimi kaldirip yerlerine onun resimlerini koyar

misin??

Adam : Sanirim bu yapilacak en uygun sey olur.

Kadin: O zaman onun benim ayakkabi koleksiyonumdan

Ayakkabilar giymesine de izin verirsin....??

Adam : Hayir onun ayaklari 37 numara...

Kadın:neeeeeeeeee

Bir Erkekten Laf Almak Bu Kadar Komik Olmamıştır Sanırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi Olalı Hiç Bu Kadar Güzle Olmamışlardır

Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi Olalı Hiç Bu Kadar Güzle Olmamışlardır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu kadar mı komik olur

bu kadar mı komik olur

Olum bas git fena olcak bak. Cezmi abi gerçekten kral adamsın ha. Babişko kulaana bişey diicem Bu aşkın sonu yok Naciye.Biz ayrı dünyaların insanıyız. İşe bak, yata yata her yanım taş kesilmiş Ya arada eziliyoz be.Hişt aloo kime diyom Oh.. Rıfkı senin yanında çok mutluyum.Ne zaman evlenicez Agh gitti güzelim burun.Hoşt! Bırak burnumu! Bu bakışıma kızlar hasta oluyo.Az çalışmadım ama...
  3. Cumhuriyet hiç bu kadar güçlü olmamıştı

Cumhuriyet hiç bu kadar güçlü olmamıştı

Nuriye Akman emekli bir tuğgeneral ile yapmış bu haftanın konuşmasını; böylece askerî çevrelerde yaygın kabul gördüğü anlaşılan görüşlerden derli-toplu bir biçimde haberdar olduk. “Türkiye'nin daha fazla demokrasiye ihtiyacı yok, Cumhuriyet tehdit altında” diyor ezcümle. 22 Temmuz seçimleri, ona göre, bir 'karşı-devrim'... Çankaya'da eşinin başı türbanlı bir cumhurbaşkanı da...
  4. komikler sanırım

komikler sanırım

:haha::haha::haha:
  5. Komik Laflar

Komik Laflar

Komik Laflar var mı ya da komik lafları yazacak olan var mı bu sitedeki üyeler arasında:D

Sayfayı Paylaş