gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

bir eşi bulunmaz alet daha :D

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

nokia-e6[1].jpg Nokia E6 Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon piyasasının kızıştığı bu son günlerde orta kesim akıllı telefon piyasasının en çok tercih edilen telefonlarından olan Nokia E serisinin en yeni üyesi Nokia E6'nın özelliklerini ve fiyatını sizlerce paylaşıyoruz.

Symbian 3 işletim sisteminin geliştirilmiş versiyonuna sahip olan E6, 2.46 inç LCD kapasitif dokunmatik ekranıyla, çizilmelere karşı Gorilla Glass teknolojisiyle güçlendirilmiş. Telefon 8 megapiksellik sabit-odaklı çift-LED flaşlı kamerasıyla 720 p HD video çekme özelliğine sahip. Ayrınca GPS, Wi-Fi, FM Radyo ve Bluetooth özellikleri de mevcut.

Özellikleri

Boyutları: 11.5 cm x 5.9 cm x 1 cm

Ağırlık: 133 g

Ekran: TFT kapasitif dokunmatik, 16 Milyon renkte, 640 x 480 piksel, 2.46 inç (~325 ppi piksel yoğunluklu)
    - Gorilla glass ekran koruması
    - QWERTY klavye
    - Multi-dokunmatik veri girişine açık
    - Ekranı otomatik olarak çevirmeye göre ayarlayan hızlandırılmış sensör
    - Otomatik kapatmaya ayarlayan yakınlık sensörü

Ses: MP3, WAV zil tonları, hoparlör, 3.5 mm jak girişi

Hafıza ve Bellek: Telefon defteri limitsiz kayıt, 30 gün boyunca detaylı arama kaydı, 8 GB dahili hafıza, 256 MB RAM, 1 GB ROM
    MicroSD, 32 GB’a kadar arttırılabilir hafıza

Kablosuz: 3G HSDPA 10.2Mbps, HSUPA 2.0Mbps, WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth

Kamera: 8 Megapiksel, 3264×2448 piksel, sabit odaklı, çift flaşlı, coğrafi etiketleme, yüz tanıma, [email protected] Video kaydı

İşletim Sistemi: OS Symbian Anna OS

İşlemci: 680 MHz ARM 11 işlemci, 2D/3D Grafik destekli OpenVG1.1 ve OpenGL ES 2.0 destekli hızlandırılmış HW.

Pil Ömrü: Standart batarya, Li-Ion 1500 mAh (BP-4L)
    681 saat (2G) / 744 saat (3G) civarında bekleme süresi
    14 saat 48 dak. (2G) / 7 saat 30 dak. (3G) civarında konuşma süresi

Fiyat:

Türkiye satış fiyatı 748-958 TL arasında değişiyor.

bir eşi bulunmaz alet daha :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni bir yeteneğimi daha dünyaya duyurmak istiyorum. Çok güzel bardak kırarım, hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar enteresan şekiller yaratabiliyorum bardak kırarak. :hhh: Bu yeteneğimin altında yatan özü henüz keşfedebilmiş değilim ama bu konuda kesinlikle süperim. Eşim öyle diyor :D:D:D Kaç tane kırdım bu güne kadar bilemiyorum. :D:D Yani demem o ki bu konuda kimse benimle boy ölçüşemez
  3. Eşi bulunmaz bir gizli maden olmuşum..Eşi bulunmaz bir deniz olmuşum ben ...

Eşi bulunmaz bir gizli maden olmuşum..Eşi bulunmaz bir deniz olmuşum ben ...

gizli hikayeler Olduğum gibi kim görebilir beni Ne rengim var benim, ne nişanım Benim de bildiğim sırlar var diyeceksin ama Hem o sırlarım ben, hem de o sırları saklayanım Bu gönül ne vakit durulacak bilmem Ama şu anda hiç kımıldamadan duran da benim Yürüyüp giden de ben Ben bir denizim, kendi varlığı içinde taşan Uçsuz bucaksız, alabildiğine geniş, kıyısız, hür bir deniz İki dünya da yok...
  4. Eşinizden daha fazla mı kazanıyorsunuz?

Eşinizden daha fazla mı kazanıyorsunuz?

Yapılan araştırmalara göre kadınların yüzde 30’u eşlerinden daha fazla para kazanıyor. Tabii bu durum her şeyden önce erkekleri etkiliyor.Ya siz kızlar...Si,zde durum nedir? Modern hayatta kadınlar sadece ev işleriyle kendilerini sınırlı tutmak istemiyorlar. Artık iş hayatında aktif olarak yerlerini aldılar ve hatta birçok meslek grubunda kadınlar erkeklerden çok daha başarılı. Kadınların...
  5. Ev Yapımı Tshirt Katlama Aleti :D

Ev Yapımı Tshirt Katlama Aleti :D

pratik tshirt katlama, katlama aleti, japon icadı, nedir, nasıl yapılmıştır, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Daha önce ki yazımda japon işi pratik tshirt katlama tekniğini görmüştük.''Yok benim aklım almaz,karıştırırım nereden tutacağımı '' diyorsanız,işte size ev yapımı bir katlama aleti..Nasıl mı yapacaksınız?..Buyrun videoyu izleyin ve artık...

Sayfayı Paylaş