gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Bir evliligi sonsuz yapmanin sirlari ...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Buyrun Meleklerim :) (sakin örnek almayin:D)
    Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarını keşfettik...
    Haftada iki kere, güzel bir restoranda gideriz, biraz şarap, biraz güzel yiyecek... Salı günleri o gider, Cumaları ben...

Ayrı yataklarda yatarız...
    Onunki İzmir’de, benimki İstanbul’da...

Karımı her yere götürürüm...
    Ama her seferinde dönüş yolunu bulur...

Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istediğini sordum...
    O da 'Uzun zamandır gitmediğim bir yer olsun' dedi... Mutfağı önerdim...

Her zaman elele tutuşuruz...
    Eğer elini bırakırsam, hemen alışverişe başlar...

Elektrikli blender’i, elektrikli tost makinesi, elektrikli ekmek kızartıcısı var...
    Bana diyor ki 'çok fazla ıvır zıvır var ve oturacak tek bir yer yok' Ben de ona elektrikli sandalye aldım...

Şunu her zaman hatırlayın... Evlilik boşanmanın birinci nedeni...
    İstatiksel olarak, boşanmaların %100 ü evlilikle başlıyor...

Karıma 18 aydır tek bir söz söylemedim...
    Onun sözünü hiç bir zaman kesmek istemem...

Son kavgamız benim suçumdu...
    Karım bana 'televizyonda ne var' diye sordu... Ben de 'toz' dedim...

:):):):)

2. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    süperdi caım emeğine sağlık

Bir evliligi sonsuz yapmanin sirlari ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu Bİr YaŞamin Sirlari

Mutlu Bİr YaŞamin Sirlari

1. KarŞindakİnİ Her Zaman Sev Ve Anla. 2. Hakli OlduĞunu Bİlsen Bİle İnatlaŞma. 3. BoŞ Yere İddİalaŞma. 4. SevdİĞİnİ KarŞindakİne GÖster. 5. Kendİne Yapilmasini İstemedİĞİn Hareketlerİ Sakin BaŞkasina Yapma. 6. Bİr Konu Hakkinda KonuŞmaya BaŞlamadan Önce, O Konu Hakkinda Bİlgİ Sahİbİ Ol. KarŞindakİnİn Konu Hakkinda Bİlgİsİ Olup OlmadiĞini ÖĞren. 7. Herkese KarŞi Sevecen Ol. 8. Duygularinda...
  2. Unutmamanin Sirlari

Unutmamanin Sirlari

Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında sevinsin mi, kendi unutkanlığına dövünsün mü? Kafası allak bullak olur. Çünkü bu...
  3. Sonsuzda Bİr İhtİmal

Sonsuzda Bİr İhtİmal

Proteinsiz bir yaşam mümkün değildir. Çünkü proteinler hem vücudun temel yapı taşlarıdır, hem de insan yaşamında son derece hayati oneme sahip olan enzim ve hormonların yapılarını oluştururlar. Ancak bazı evrimci bilim adamları, böylesine karmaşık ve kompleks bir yapının tesadüf oluştuğuna inanabilmektedir. Oysa yalnızca proteini oluşturan moleküllerin biraraya gelmesi dahi sonsuzda bir...
  4. Mutsuz bir Evliligin nedenleri

Mutsuz bir Evliligin nedenleri

mutsuz evlilik nedenleri Mutsuz evliligin sirlari, Mutsuz evlilik, Mutsuz evlilikler, Mutsuz bir evliligin nedenleri Meleklerim.. Bence bunlara Dikkat edersek, o zaman Evliligimiz (insaallah) sorunsuz bir sekilde gider.. Gerci 100% sorunsuz bir evlilik yoktur ve arada catismalar, anlasmazliklar olur - ama sunu unutmayalimki: tartismalar evliligin tadi / tuzudur ;) Asagidakiler (bence)...
  5. Mutlu evliligin Sirlari..

Mutlu evliligin Sirlari..

Mutlu evlilik, Mutlu evliligin sirlari, Evlilik, Mutluluk Bazi seylere dikkat ederek, yuvamizi, Mutlu bir yuvaya dönüstürebiliriz.. bunlardan Örnekler: • Ortak ilgi alanlarınızı bulun. • Canınız sıkkın iken tartışmayın. • Tenkitten uzak durun. • Beğendiğiniz yönlerini takdir edin. • Olumlu yönlerini bulmaya çalışın. • Ailesi hakkında olumsuz sözler...

Sayfayı Paylaş