=BİR )=eylüL GÜNÜ yIkıLışIM

su

Yeni Üye
Üye
=BİR )=eylüL GÜNÜ yIkıLışIM
Herkesin yıkıldığı ve vazgeçmek zorunda olduğu şeyler vardır işte buda onlardan biri)zaman su gibi akıyordu çocukluğumdan beri onu deliler gibi seviyordum hiç usanmadan vazgeçmeden senelerce sevdim hayallerim hayattım herşeyimde o vardı seviyordum kendimden bile kıskanıcak kadar seviyordum işte hikayem bir eylül gününde asıl başlamaya başladı )Dügün vardı arkadaşın abisi evlenicekti ben gitmek hiç istemiyordum içimde bir sıkıntı vardı ayaklarım geri geri adım atıyordu ama arkadaşlar çok ısrar ettiler kıramadım giyindim evden çıktım arabaya bindiğimde oda arabadaydı yer kalmamış ayakta dikilmek zorunda kalmış bende öyleydim yanındaydım elimi uzatsam dokunucak gibiyidim hevesini hissedebiliyordum ama okadarda uzaktım ona yol bitmesin diye dua ediyordum bitmesin o yanımdan hiç gitmesin istiyordum yol bitmiş düğün salona gelmiştik bile salona girdik kızlarla ama canımız sıkıldı dışarı çıkalım dedik tam salonu kapısından çıkıyordum oda ordaymış göz göze geldik nereye der gibi bakıyordu yüzüme çıktık salondan daha 5dakika geçmedi telefonum çaldı arayan o arıyordu ellerim titremeye başladı açamıyordum birtürlü biran cesarettimi topladım açtım alo dedi efendim dedim nerdesin diyordu konuşamıyordum bitürlü bişeyler anlatmaya çalışıyordum anlamadım diye cevap verdi ben arabanın ordayım oraya gel dedi heycandan ölücek gibiydim sevdiğim herşeyden çok sevdiğim çocuk beni çağrıyordu ama neden niçin diyordum aklımdan bir sürü soru işareti vardı gittim yanına gittim napıyonn dedi iii sen dedim neoldu dedim birden niye çağırdın gözlerimin içine bakıyordu neden mi neden mi sence neden mi artık bıktım yanında olup sana okadar uzak olmaktan bıktım seni sevipte söylemekten bıktım anlıyormusun seni seviyorum çok seviyorum senelerden beri sana ve kendime acı çektirmekten bıktım anlıyormusun gözlerim doldu şimdi cevap ver bana ne diyorsun başımı yerden kaldırdım görmüyormusun seni nekadar çok sevdiğimi gözlerimde görmüyormusun senelerde beri sadece hayallerinle yaşamak nekadar zoruma gidiyordu elini uzatı artık gel benimle yanımda ol sev beni hiç bırakma neolursun diyordu asla asla bırakmam istesemde bırakmam ki dedim oda bende ağlıyorsuk sımsıkı sarıldı bana dokusu içime işlemişti bile ondan kopamıyordum)gitmek zorundaydım artık yanında çıkıtım salona gittim ordan tekrar arabaya bindim oda yanımdaydı yine gözlerini hep bendeydi msj geldi ondandı açtım yarın herzamanki yerde inatlaştığımız yerde buluşalım olurmu köylü güzelim yazıyordu.nasıl hayır diyebilirimki inatcı uyuzum seni seviyorum herşeyden çok yazmıştı bende inan bana yanımdaydı artık o benimleydi nasıl geçicekti yarın olucaktı (devamı yarın)

Son düzenleme:
Cevap: =BİR )=eylüL GÜNÜ yIkıLışIM

gif7.gif

Köşen hayırlı olsun canım:)

Geri