gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bir FATİHA!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bir FATİHA!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir tıkla Fatiha mümkünmü?

Bir tıkla Fatiha mümkünmü?

Tanrı'ya yazılmış mektupları ne yapacağını bilemeyen posta idarelerinin dilemması, bazı filmlere konu bile olmuştur, hakeza Tanrı'nın yetkilerine geçici olarak sahip olan Tom Shadyac karakteri 'Bruce Almighty', en çok duaları 'arşivlemekte' zorlanmıştı da gülmüştük. Şimdi, mizah dozu düşük ama bir hayli 'güldürükçü' olan bir enstantane geliyor sahneye, gerçek hayattan, Türkiye'den. Bir...
  2. Fatiha

Fatiha

Rüyada Fatiha-i Serife 'yi okudugunu veya biri tarafindan okundugunu görenin isleri güç ise kolayla-sir. Rizkinda genislik, bolluk ve bereket olur. Rüya sahibi erkekse, bir kaç kadinla evlenir, Kadin ise çok çocuk dogurur. Duasi kabul olunur, hasta veya sakat ise iyilesir;eger agir hasta ise ölüp acilarindan kurtulur. Fatiha okumak, asagida isimleri zikredilen mü-barek zatlara göre su sekilde...
  3. Bir Fatih nasıl yetişir ?

Bir Fatih nasıl yetişir ?

Bakmayın günümüzdeki insanların çorak gibi görünmesine.. Bu millet, tarihinde öldükten sonra bile hayatı ve eserleriyle “hoş bir sâdâ” bırakmış pek cok büyük insan yetiştirdi.. Mesela Peygamberin övgüsüne mazhar olan Fatih Sultan Mehmed… Şüphesiz Şehzade Mehmet’in kulağına Peygamber (as.)ın müjdesini ilk fısıldayan iffet, şefkat ve basiret örneği annesi Hüma Hatundur. Oğlunu karnında...
  4. Fatih Terim'in İsmi Bir Stada Verildi!

Fatih Terim'in İsmi Bir Stada Verildi!

fatih terim, fatih terim haberleri, fatih terim adana Sevgili melekler, Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in ismi Adana'daki bir stadyuma verildi. 1938'den beri hizmet veren stada 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu adı verildi. İşte haberin detayları... Yeni tabelanın asılması çalışmasını izleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazıl Bayram Hadi, AA...
  5. Özgecan'ın katiline yardım eden Fatih Gökçe bir kıza tecavüz etmiş !

Özgecan'ın katiline yardım eden Fatih Gökçe bir kıza tecavüz etmiş !

fatih gökçe tecavüzmü etmiş,özgecanın katiline yardım eden fatih gökçe kime tecavüz etmiş,özgecanın katilinin arkadaşı fatih gökçe tecavüz etmiş,fatih gökçe tecavüz zanlısı Türkiye'nin her evine ateş düşüren Özgecan Aslan cinayetinde Flaş bir gelişme yaşandı. Özgecan'ın ölümüne yardım eden Fatih Gökçe isimli şahıs, 4 ay önce N.A. isimli 23 yaşındaki bir kıza tecevüz ettiği ortaya çıktı. N.A...

Sayfayı Paylaş