gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bir filmin adını arıyorum

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba . izlediğim bir filmin ismini arıyorum . konusundan size bahsetmek istiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? yol kenarında tek bir ev düşünün . güneşten korunmak amacıyla evdeki camları kırıp yerine duvar ören tüm delikleri kapatan bir baba bir anne iki kız ve ufak bir çocuktan oluşan bir aile. sanırım güneşe karşı rahatsızlıkları olduğundan böyle bir önlem alıyorlar . evin en büyük kızının rahatsızlığı olmadığından dolayı güneşe çıkabiliyor bahçede güneşlenebiliyor . diğer fertler ise güneşe çıkarken bile kendini karantinaya alabilecek şekilde garip kıyafetler giyiyorlar . anne bazı akşamları evin en küçük çocuğunu yol kenarında paten sürdürüyor . filmin sonlarına doğru en büyük kız evden kaçıyor . böyle bir film .

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    hic duymadim bu filmi, yerli bir filmi yabancimi?

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Ben söylediğin filmi Nicole Kidmanın ''Diğerleri'' filmine benzettim.Değilsede aşırı merak ettim filmi bulsan söle bende izliyim :D:D

Bir filmin adını arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 yeni film birden

3 yeni film birden

Recep İvedik 2, Gelinlerin Savaşı ve Sevgililer Günü Katliamı, 13 Şubat cuma günü gösterime giriyor... Türk sinema tarihinin en çok izlenen yapımı unvanını elinde bulunduran "Recep İvedik" serisinin ikinci filmi yarın sinemalarda. Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın üstlendiği filmde, Şahan Gökbakar, Gülsen Özbakan, Efe Babacan ve Çağrı Büyüksayar rol alıyor. Senaryosunu Şahan...
  2. sevdiğiniz bir tatlı adı

sevdiğiniz bir tatlı adı

tatlı adları tatli adlari :) en çok sevdiğiniz tatlı
  3. Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Evet meleklerim hayatınız bir film olsa adı ne olurdu=? :dil:
  4. robin Williams'ın bir öğretmeni canlandırdığı oscar ödüllü filmin adı nedir

robin Williams'ın bir öğretmeni canlandırdığı oscar ödüllü filmin adı nedir

robin Williams'ın bir öğretmeni canlandırdığı oscar ödüllü filmin adı nedir filmin adını bilenler varsa yazsın lütfen.
  5. Sessiz Sakin bir yer arıyorsanız..

Sessiz Sakin bir yer arıyorsanız..

ahşap ev Çalışma odası Doğayı çok sevdiğimle doğayla iç içe ve baş başa olmak bana huzur veriyor. Herkes zaman zaman kafasını dinleyebilieceği, yanlız kaalbileceği bir yer ister. Bazen de kalabalıktan ve teknolojiden uzaklaşıp sadece çalışmak ister. İşte bu yer tam da bu durumlar ve teknoloji kurbanları için tasarlanmış. Ben bu ağaçta çalışma odasını çok beğendim.

Sayfayı Paylaş