gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?:))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?:))

çok güzelll :D
    emeğine sağlık canım

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

àllah derim,,yaninda istersen biseyler yaparim sen gelene kadar hadi bekliyom{cok becerikliyimdirde bu arada:haha:}

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

böyle kahveye can kurban bide sen ikram edersen ***** daha bir güzel olur...emeğine sağlık canım.

bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Bir Fincan Kahve Olsam

Muazzez Ersoy - Bir Fincan Kahve Olsam

Dün akşam yolda gördüm, seni yıllardan sonra Bir yabancı gibiydin, dönüp bakmadın bana Bunu senden ummazdım, çok kırıldım ben sana Bir fincan kahve olsam kırk yıl hatırım vardı Ömrümü sana verdim, dönüp baksan ne vardı? Belki görmem bir daha, seni ömrüm boyunca Üzülüp ağlar mıydın, öldüğümü duyunca? Eline ne geçerdi, beni kabre koyunca? Bir fincan kahve olsam kırk yıl hatırım vardı Ömrümü...
  2. Alzheimer’a karşı bir fincan kahve

Alzheimer’a karşı bir fincan kahve

Yağlı yiyeceklerin beyine vereceği hasarı "kafein" önleyebilir ve günde bir fincan kahve içerek Alzheimer’dan korunabilirsiniz. Kuzey Dakota Üniversitesi araştırmacıları, kan yoluyla beyine zararlı maddelerin geçmesini engelleyen doğal bir mekanizma olan "beyin-kan bariyeri" üzerinde kafeinin etkilerini incelediler. Yüksek kolesterollü besinlerle beslenen tavşanlara...
  3. 2012 Kahve fincan takimlari

2012 Kahve fincan takimlari

2012, kahve fincani, kahve fincanlari, kahve fincan takimi, kahve fincan takimlari burada melekler Sevgili Melekler, 2012 Model cok zarif kahve fincan takimlarini sizler icin arastirdik... Afiyet olsun :))
  4. Türk kahvesinin bir yararı daha !

Türk kahvesinin bir yararı daha !

Bayanlar duydunuz mu o mis kokulu , taze çekilmiş , bol köpüklü , fallara ev sahipliği yapan , bende dahil bir çok insanın yeğane vazgeçilmezi Türk Kahvesinin bir mücizesi daha ortaya çıkmış. Araştırmacılar yapmış oldukları çalışmalar sonucu günde ortalama 4-5 fincan Türk Kahvesi içen kadınların içmeyenlere oranla rahim kanserine yakalanma riskinin daha düşük bir oranda olduğu sonucuna...
  5. Bir Fincan Kahve Migrene Çok İyi Geliyor!

Bir Fincan Kahve Migrene Çok İyi Geliyor!

migrene ne iyi gelir, migrene iyi gelen gıdalar, migren için Sevgili melekler, başağrısının tavan yaptığı migren hastaları için günde bir fincan kahve tüketilmesi tavsiye ediliyor. Nöroloji Uzmanı Doktor Zeynep Atacan Bingöl, migren hastalarının günlük bir fincan kahve içmesinin koruyucu özelliği olduğuna dikkat çekerek, fazla çay ve kafein, çikolata, çilek gibi içecek ve yiyeceklerden de...

Sayfayı Paylaş