gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir Forumda Görev Alan Öğretmen'in Okuldaki Davranışı

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bende mi böyle olcam ki:D Öğrenci 1 : Lan versene kalemimi ,
    Öğrenci 2 : Hadi lan o benim kalemim vermiyorum
    Öğrenci1 : Vericeksin ya hırsız kalemimi ver ,
    Öğretmen : İşttt birbirinizle düzgün konuşun bakiyim bak sınıftan banlarım sizi..

Öğretmen yazılıları okuyor ,

1. kağıt : Hmm evet doğru 10 puan , 10 puanda bundan...
    2. Kağıt : az önce verildi bu konu yeter ya arama yapmadan cevap yazmayın kilitli
    3. Kağıt : Bak bundada aynı konu ben size kuralları okuyun demiyormuyum kilitli..

Öğretmen sınıfta ve bir öğrenci geliyor koşarak

Öğrenci : Öğretmenim bahçede kavga çıktı ,
    Öğretmen : Banla hepsini
    Öğrenci : Anlayamadım öğretmenim
    Öğretmen : He şey doğru senin banlama yetkin yoktu dimi ,konuyu kilitle ahmet'e haber ver
    Öğrenci : Öğretmenim iyimisiniz ne konusu ne kilidi ne ahmet i bizim sınıfta ahmet diye biri yok zaten ,
    Öğretmen : Ofss şey pardon tamam sen git ben geliyorum..

Forumda adminlik yapan bir öğretmen..

Adminlerden asistanlık isteyince asistanlık çok uzar ya hani birde kızarlar..

Öğrenci : Öğretmenim hani beni spor kolu başkanı yapıcaktınız
    Öğretmen : Başvurunu yaptın mı
    Öğrenci : Evet
    Öğretmen : Ben size başvuru yaptıysanız asistanlık istemek yok kızarım demedim mi
    Öğrenci : Anlayamadım öğretmenim ne asistanlığı , siz öyle bişey demediniz,
    Öğretmen : Nasıl demedim forum kurallarını ve mod başvurusunu okumadın mı
    Öğrenci : Öğretmenim ne diyorsunuz hiçbirşey anlamıyorum
    Öğretmen : Şey ya anla işte başkanlık istemek yok demedim mi ben sana başkanlık kurallarını okumadın mı otur yerine ,
    Öğrenci : ama öğretmenim
    Öğretmen : Sus birde karşılık veriyor 2 gün banlısın
    Öğrenci : Öğretmenim ban ne demek
    Öğretmen : Neyse boşver sen banın ne demek olduğunu, otur yerine ve dersine çalış hadi

Bekçi ile Öğretmen arasında geçen konuşma...

Bekçi : Hayırlı sabahlar öğretmen bey/hanım
    Öğretmen : Hayırlı forumlar bekçi efendi
    Bekçi : Ağğğyyy anlayamadım
    Öğretmen : He şey pardon sana da hayırlı sabahlar

Müdür ile müdür yardımcısı arasında geçen konuşma , müdür bir forumun admini yardımcı ise bir forumda yönetici...

M.yardımcısı: Buyrun adminim pardon müdürüm beni çağırtmışsınız.
    Müdür : Gel bakalım içeri
    M.Yardımcısı : Buyrun ,
    Müdür : ben sizi kaç kere uyardım yönetici olmanız üyelere istediğiniz gibi davranma hakkını vermez
    M. yardımcısı : Şey pardon anlayamadım siz ..........com un damı adminisiniz.
    Müdür : Ne admini ne zırvalıyorsunuz.
    M.Y : Ama üyeler ve yöneticlikten bahsettiniz
    Müdür : Siz bana ne bakıyorsunuz anlayın işte yardımcı olmanız öğretmenlere istediğiniz gibi davranmanız anl..... gelmez
    M.yardımcısı : ama bazı üyeler var ki ayy şey öğretmenler çok anlayışsızlar
    Müdür : O tür üyeleri bana bildirin ban cezası verelim
    M.Y : Aaa artık okulda da mı ban cezası var?
    Müdür :Ya ofss sen ne salak kadınsın be yok öyle bişey yanlış söyledim anla işte.Hadi çık şimdi odamdan
    M.Y : Siz benle ne biçim konuşuyorsunuz yöneticlikten ofss pardon M.Y dan istifa ediyorum.
    Müdür : Cehennemin dibine kadar yolun var süresiz bannnn....

Bir Forumda Görev Alan Öğretmen'in Okuldaki Davranışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okul öncesi çocuklarda görülen davranış bozuklukları

okul öncesi çocuklarda görülen davranış bozuklukları

okul öncesi davranış bozuklukları okul öncesi çocuklarda davranış bozuklukları öncesinde çocuklarda bozukluğu dönemde Davranış bozuklukları çocuğun çeşitli ruhsal ve bedensel nedenlere bağlı, iç çatışmalarını davranışlarına aktarması sonucu ortaya çıkar. Hırçınlık, sinirlilik, saldırganlık, inatçılık, yalan, çalma, küfür gibi davranışlar davranış bozukluklarına girer. Bir çocuğun...
  2. Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki...!!!

Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki...!!!

Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki davranışı Öğrenci 1 : Lan versene kalemimi , Öğrenci 2 : Hadi lan o benim kalemim vermiyorum Öğrenci1 : Vericeksin ya hırsız kalemimi ver , Öğretmen : İşttt birbirinizle düzgün konuşun bakiyim bak sınıftan banlarım sizi Öğretmen yazılıları okuyor , 1. kağıt : Hmm evet doğru 10 puan , 10 puanda bundan... 2. Kağıt : az önce verildi bu konu...
  3. Kadınların Bir Erkekte Katlanamadığı Davranışlar

Kadınların Bir Erkekte Katlanamadığı Davranışlar

Kadınlar erkeklerin bazı davranış ve alışkanlıklarını çoğu zaman görmezden gelebiliyorlar ancak bazıları var ki sabırlarını zorlayabiliyor. İşte kadınların bir erkekte katlanamadığı davranış veya alışkanlıkları.. 1- Maç izleyen bir erkeğin 90 dakikalığına hayattan koptukları ve kadınların da bunun bir türlü önüne geçemediği bir alışkanlık olduğu aşikar. Hiçbir şeyin etkili olmadığını...
  4. Çocuğunuza sportif bir alan ayarlayın

Çocuğunuza sportif bir alan ayarlayın

Çocuk odası Çocuk spor aletleri Çocuğunuzun hem jimnastik yapabileceği hemde eğlenebileceği çocuk oyun odası gibi bir çocuk jimnastik odası dekore edin. Basit ama çocuğunuzun kas gelişimine katkı sağlayacak oyuncaklar koyarak çocuğunun kaslarını güçlendirin.
  5. Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçe dekorasyonu Oturma köşesi Bahçenizin bir alanında dinlenme köşesi hazırlayabilirsiniz. Sandalye ve masalardan oluşanbu köşede doğa ile başbaşa olmak mümmkün. Bu köşe bahçe dekorasyonunuza renk katacak.

Sayfayı Paylaş