gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki...!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki davranışı

Öğrenci 1 : Lan versene kalemimi ,
    Öğrenci 2 : Hadi lan o benim kalemim vermiyorum
    Öğrenci1 : Vericeksin ya hırsız kalemimi ver ,
    Öğretmen : İşttt birbirinizle düzgün konuşun bakiyim bak sınıftan banlarım sizi

Öğretmen yazılıları okuyor ,
    1. kağıt : Hmm evet doğru 10 puan , 10 puanda bundan...
    2. Kağıt : az önce verildi bu konu yeter ya arama yapmadan cevap yazmayın kilitli
    3. Kağıt : Bak bundada aynı konu ben size kuralları okuyun demiyormuyum kilitli

Öğretmen sınıfta ve bir öğrenci geliyor koşarak
    Öğrenci : Öğretmenim bahçede kavga çıktı ,
    Öğretmen : Banla hepsini
    Öğrenci : Anlayamadım öğretmenim
    Öğretmen : He şey doğru senin banlama yetkin yoktu dimi ,konuyu kilitle ahmete haber ver
    Öğrenci : Öğretmenim iimisiniz ne konusu ne kilidi ne ahmet i bizim sınıfta ahmet diye biri yok zaten ,
    Öğretmen : Ofss şey pardon tmm sen git ben geliyorum.

Forumda adminlik yapan bir öğretmen

Adminlerden asistanlık isteyince asistanlık işin çok uzarya hani birde kızarlar

Öğrenci : Öğretmenim hani beni spor kolu başkanı yapıcaktınız
    Öğretmen : Başvurunu yaptın mı
    Öğrenci : Evet
    Öğretmen : Ben size başvuru yaptıysanız asistanlık istemek yok kızarım demedim mi
    Öğrenci : Anlayamadım öğretmenim ne asistanlığı , siz öyle bişey demediniz,
    Öğretmen : Nasıl demedim forum kurallarını ve mod başvurusunu okumadın mı
    Öğrenci : Öğretmenim ne diyorsunuz hiçbirşey anlamıyorum
    Öğretmen : Şey ya anla işta başkanlık istemek yok demedim mi ben sana başkanlık kurallarını okumadın mı otur yerine ,
    Öğrenci : ama öğretmenim
    Öğretmen : Sus birde karşılık veriyor 2 gün banlısın
    Öğrenci : Öğretmenim ban ne demek
    Öğretmen : Neyse boşver sen banın ne demek olduğunu, otur yerine ve dersine çalış hadi

Bekçi ile Öğretmen arasında geçen konuşma

Bekçi : Hayırlı sabahlar öğretmen bey/hanım
    Öğretmen : Hayırlı forumlar bekçi efendi
    Bekçi : Ağğğyyy anlayamadım
    Öğretmen : He şey pardon sana da hayırlı sabahlar

Müdür ile müdür yardımcısı arasında geçen konuşma , müdür bir forumun admini yardımcı ise bir forumda yönetici

M.yardımcısı: Buyrun adminim pardon müdürüm beni çağırtmışsınız.
    Müdür : Gel bakalım içeri
    M.Yardımcısı : Buyrun ,
    Müdür : ben sizi kaç kere uyardım yönetici olmanız üyelere istediğiniz gibi davranma hakkını vermez
    M. yardımcısı : Şey pardon anlayamadım siz ..........com un damı adminisiniz.
    Müdür : Ne admini ne zırvalıyorsunuz.
    M.Y : Ama üyeler ve yöneticlikten bahsettiniz
    Müdür : Siz bana ne bakıyorsunuz anlayın işte yardımcı olmanız öğretmenlere istediğiniz gibi davranmanız anlamına gelmez
    M.yardımcısı : ama bazı üyeler var ki ayy şey öğretmenler çok anlayışsızlar
    Müdür : O tür üyeleri bana bildirin ban cezası verelim
    M.Y : Aaa artık okulda da mı ban cezası var?
    Müdür :Ya ofss sen ne salak kadınsın be yok öyle bişey yanlış söyledim anla işte.Hadi çık şimdi odamdan
    M.Y : Siz benle ne biçim konuşuyorsunuz yöneticlikten ofss pardon M.Y dan istifa ediyorum.
    Müdür : Cehennemin dibine kadar yolun var süresiz bannnn

Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki...!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenin Görev Ve Sorumlulukları

Öğretmenin Görev Ve Sorumlulukları

öğretmenin hak ve sorumlulukları öğretmenlerin hak ve sorumlulukları öğretmenin öğretmen hakları öğretmenliğin gerektirdiği sorumluluklar 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununda belirtilen ; Devlet memurları, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına ve kanunlarına sadakatla bağlı kalmak ve milletin hizmetinde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını sadakatla uygulamak zorundadırlar. Devlet memurları bu hususu...
  2. Nöbetçi Öğretmenin Görevleri

Nöbetçi Öğretmenin Görevleri

öğretmen nöbet çizelgesi nöbetçi öğretmenin görevleri nöbetçi öğretmen çizelgesi sınıf nöbetçisinin görevleri öğretmenin görev ve sorumlulukları NÖBETÇİ ÖĞRETMENİN GÖREVLERİ 1. Okulda günlük eğitimin başlamasından yarım saat önce hazır bulunur ve çalışma süresinin bitiminde, gerekli kontrolleri yaparak nöbet görevini tamamlar. 2. Eğitim ve yönetim işlerinin düzenli olarak yürütülmesinde, okul...
  3. Eğitim, Okul ve Öğretmen

Eğitim, Okul ve Öğretmen

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Öğretmen - Tanımı ve Görevleri

Öğretmen - Tanımı ve Görevleri

öğretmen tanımı öğretmenin tanımı öğretmenin görevleri öğretmenlerin görevleri öğretmenliğin Öğretmen, bir bilim dalını, bir sanatı, bir tekniği veya belli bilgileri öğretmeyi kendisine meslek edinmiş kimse. "1739 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu'nun 43. Maddesine göre, öğretmenlik, devletin eğitim, öğretim ve bununla ilgili yönetim görevlerini üzerine alan özel bir ihtisas...
  5. Bir Forumda Görev Alan Öğretmen'in Okuldaki Davranışı

Bir Forumda Görev Alan Öğretmen'in Okuldaki Davranışı

Bende mi böyle olcam ki:D Öğrenci 1 : Lan versene kalemimi , Öğrenci 2 : Hadi lan o benim kalemim vermiyorum Öğrenci1 : Vericeksin ya hırsız kalemimi ver , Öğretmen : İşttt birbirinizle düzgün konuşun bakiyim bak sınıftan banlarım sizi.. Öğretmen yazılıları okuyor , 1. kağıt : Hmm evet doğru 10 puan , 10 puanda bundan... 2. Kağıt : az önce verildi bu konu yeter ya arama yapmadan cevap...

Sayfayı Paylaş