gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bir fotoğrafçının hayelleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bir fotoğrafçının hayelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. guzel hayeller

guzel hayeller

hayeller bırcıftlıgım olsun yesıl guzel doganın ıcınde esım ben ve allah yenıden nasıp ederse bebegımızle ..............
  2. Türk fotoğrafçılarının çektiği bir kaç resim

Türk fotoğrafçılarının çektiği bir kaç resim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Fotoğrafçıların işi çok zor :)

Fotoğrafçıların işi çok zor :)

Click this bar to view the full image.
  4. yıkılan hayeller

yıkılan hayeller

merhabalar.., Aranıza yeni katıldım.ama sizleri yaklaşık 1 senedir takip ediyorum.en sonunda acılarımın birileriyle paylaşarak azalacağını düşündüm.4 senedir mutlu giden bir evliliğim var.herşey çok güzel hatta süper desem abartmış olmam sanırım.ama bir eksiğimiz var.iki çift göz,yumuk bir el,bir bebek.evliliğimizin 4 ayında dış gebelik,3 senenin içinde 5 aylık erken doğum ve.1 ay öncede...

Sayfayı Paylaş