gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Garip Ezel Finali!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ezel finali ezel final anlamadim ezelin finali finalde ne oldu ezelin finalinde ne oldu ezel, bitti, son bölüm, soru işaretleri, kapıyı açan kimdi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ezel dizisi dün gece yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda etti.

Ama ne bitiş! Şahsen hiçbir şey anlamadım.Anlayan varsa beri gelsin!

Baktık bir anda Can büyüdü,fenere babasını aramaya geldi.Kapıyı çaldı.Karanlık bir gölge kapıyı açtı,kafasını kaşıdı,film bitti!

O sahneden önce Ramiz Dayının sesinin ''Benim anlattığım hikaye çoktan bitti,sonrasında yaşananlar hiç olmadı'' demesi kafaları daha bir karıştırdı.

Son sahnedekiler gerçek değil miydi?

Kapıyı açan siluetin Ezel olması bence mümkün değil.Yıllar sonra karşısında oğlunu gören bir baba böyle mi davranır?

O adam olsa olsa Cengiz'dir.O ruhsuz ancak bu şekilde davranabilir.Gerçi o yükseklikten aşağı düştükten sonra nasıl hayatta kaldıysa!

Yapımcıları da tebrik etmek lazım hani;bir dizi ancak bu şekilde çıkmaza sokulabilirdi!

CeMoŞ ve SadmiN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Meraktan çatladım şimdi ne oldu ama böyle oluncada insan garip oluyor.Oanlayanlar banada bir zahmet beri gelsin :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Herkes dumura uğradı,her türlü sonu bekledim,daha gariplerini,ama bu son olmadı bence :S

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    izleyipde bir şey anlamadığım tek dizi finali EZEL oldu yapımcıları tebrik ederim:S
    bu nasıl bir finaldi anlamadım,anlayan biri varsa bir zahmet bizede anlatsın

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ilk bolumlerini hic kacirmadigim halde yeni sezona basladiginda tek bolum bakmadim.... cok abartili geldi

6. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bende bu Finalden birşey anlamadım kızlar çok saçma, bütün Bölümlere bak sonu ne olacak diye bekle ve Sonuç Sıfır bu neydi öyle yaaa.

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yapımcıda sorun yok abi :D senaristin hayal dünyasına ben :D gerci izlemedim ama zaten bisey anlamıyodum o diziden ramiz dayı reis gibi konusuyo düşsel avuntulardan alıntı çalıntı sözlerle hahahaha :D

8. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Netten baktim sonunda finale... muhtesem olmus bence Dizinin konusuna uygun bi son olmus.. Dizi oyundan ibaret oldugu icin son oyun dediklerini izleyici kendi cozucekmis ve cozum ilk bolumun ilk dakikasi ile son bolumun son dakikasini izlemek...Ezel olmemis cok mutlu oldum:)))

Bir Garip Ezel Finali! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip Bir Aşk Hikayesi

Garip Bir Aşk Hikayesi

Kalakalıyorum sensizliğin ortasında koskoca şehirdeki kaldırımlar yutuyor beni. Garip bir iç acıması yaşıyorum, kanasam, kendime aksam seni bulamıyorum. Haykırsam yola düşsem sana varamıyorum. Uzaklığınla yüreğime öyle bir yük alıyorum ki tasası başkasına kalmaz yeis fırtınasına kapılıyorum. Müzikler çalıyor sözsüz ve nakaratsız. Yine de her şey seni anlatıyor söz söz adım adım. Sabah gelirken...
  2. Kayahan - Bir Garip Serçe

Kayahan - Bir Garip Serçe

bir garip serçe akor gül dalında bülbül değil bir garip serçe kayahan yandımı bu postaneler kayahan postaneler uyutmuyor çok sebebim vardı benim çok kırıldım söylemedim gözyaşımı göstermedim sana çok sebebim oldu benim kolay olsa ben giderdim bu ne gitmek bu nasıl elveda yandı bu postaneler yıkıldı yoksa ne bir haber ne merhaba zindan bu dünya uyutmuyor bu yaşananlar akşam olunca...
  3. Garip Bir Balıkçı Öyküsü

Garip Bir Balıkçı Öyküsü

balıkçı öyküleri garip balıkçı öyküsü garip hikayesi balıkçılık ile ilgili hikaye ile ilgili hikaye Şafak sökerken o, yalnız, bir eski tekneciğin Düğümlü, ekli, çürük ipleriyle uğraşarak ılerliyordu; deniz aynı şiddetiyle şırak - şırak döğüp eziyor köhne teknenin şişkin Siyah kaburgasını... Ah açlık, ah ümid! Kenarda, bir taşın üstünde bir hayal-i sefid Eliyle engini...
  4. Ezel Final Fragmanı!

Ezel Final Fragmanı!

ezel, final fragmanı, son bölüm, 2011 haziran, 20 haziran, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İlgiyle izlenen,her bölümü olay olan ''Ezel'' dizisi ekranlara veda ediyor. Son bölüm fragmanı şöyle; http://www.youtube.com/watch?v=S-n3njrvMh4

Sayfayı Paylaş