gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bir görebilsem yüzünü

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

görebilsem ilahisi [​IMG]

bir görebilsem yüzünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzünü sadece 50 kişi görebilmiş..

yüzünü sadece 50 kişi görebilmiş..

bulunan hazineler Mısır’ın en ünlü firavunlarından Tutankamon’un mumyası, bulunuşundan 85 yıl sonra sergileniyor. En genç mumyanın yüzünü bugüne kadar sadece 50 kişi çıplak gözle görebilmişti. Mısır’ın esrarengiz firavunu Tutankamon, gün yüzüne çıktı. Hakkında en az bilgi bulunan firavun olan Tutankamon’un mumyası, ölümünden 3 bin 300 yıl sonra ziyaretçilere...
  2. Bir devrimin eskimiş yüzüyüm

Bir devrimin eskimiş yüzüyüm

bir devrimin eskimiş yüzüyüm . . Unutulmuş yaralarıma tuzdur adın.. Kavgadır kalbimin gözündeki fer.... Bir devrimin eskimiş yüzüyüm... Derinimde puslu ihtilaller yanmış süt kokulu sabahların eşiğinde bekleyen gece! Bana göz kırpıyor kalabalık yalnızlığım şimdi arsızca... Fütursuzca... Kimi nerde arayacağımı sordum mavi gözlü hüzne... Dedi “geç! aşkı geç!...” Geçemedim.......
  3. yüzünüzü tahriş etmeyecek bir yüz ağdası önerisi

yüzünüzü tahriş etmeyecek bir yüz ağdası önerisi

yüz ağdası yüze ağda yapmak yüze sir ağda yüz için sir yapmak yüzümüz vücudumuzun en hassas ve en değer verdiğimiz bölgesidir ve yüzümüze herşeyi kullanamayız ama yinede yüzümüzdeki tüylerden geçicide olsa kurtulmak için ağda yaparız .işte size yüzünüzdeki tüylerden kurtulmak için yaptığınız ağdayı korkmadan yapmanız için bir kaç öneri YÜZ AĞDASI Tercih Edilecek Ağda: Hassas bölge...
  4. Bir kadının 6 yüzü

Bir kadının 6 yüzü

Kadınlar gündelik hayat içinde kılıktan kılığa giren yaşam sihirbazlarıdır. Gündüz iş kadını, akşamları iyi bir anne, ev kadını ve hatta aşçı. Geceleri ise iyi bir eş… Özünde sağlam bir karaktere ve belli kişilik özelliklerine sahip olsak da kabul edin, zaman zaman bulunduğumuz ortama ya da birlikte olduğumuz kişilere göre kabuk değiştirmeyi çok iyi biliriz. Aşırı gelişmiş sezgiler sayesinde...

Sayfayı Paylaş