gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bir gün anlarsın aslında herşeyin boş olduğunu

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

birgün anlarsın aslında herşeyin boş olduğunu Uykuların kaçar geceleri Bir türlü sabah olmayı bilmez
    Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
    Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
    Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
    [​IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 800x533 ve 58KB )[​IMG]

.............................................

Bir gün anlarsın aslında herşeyin boş olduğunu
    Şerefin, faziletin, iyiliğin, güzelliğin
    Gün gelirde sesini bir kerecik duymak için
    Vurursun başını soğuk taş duvarlara
    [​IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 800x536 ve 57KB )[​IMG]

Bir gün anlarsın ne işe yaradığını ellerinin
    Niçin yaratıldığını
    Bu iğrenç dünyaya neden geldiğini

O hiç beklenmeyen saat geldi mi
    Düşer saçların önüne ama bembeyaz
    Ama çaresiz
    Ama yorgun
    Ama bitkin
    [​IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 750x503 ve 65KB )[​IMG]

Bir kirli gömlek gibi çıkarıp atasın gelir
    Bütün vücudunu saran o korkunç geceyi
    Lanet edersin yaşadığına

[​IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 750x544 ve 101KB )[​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    süper paylaşım baska arkadasımızda paylaşmıs ama farklı tarzda.. tekrar teşekkürler melekler...

Bir gün anlarsın aslında herşeyin boş olduğunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatta herşey zordur aslında

hayatta herşey zordur aslında

*Beş yaşında idim. ** > > Babaannem rahmetli,pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere > > düştü. Babaannem eğildi, aramaya > > başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya > > çalışıyor. Çocukluk iste,'aman babaanne dedim. Bir > > pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya > > değer mi?' Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, > > öfkeyle doğruldu....
  2. Aylin Aslım - Kızlar Anlar

Aylin Aslım - Kızlar Anlar

aylin aslım kızlar anlar şarkı sözü gölgen bile değmesin ruhum zehirlenmesin aylin aslım kızlar anlar Ne anladın , ne dinledin , ne söyledin... Sen ne yaptın çocuk ? Ne anladın , ne dinledin , Biz ne dedik sen ne yaptın çocuk? Misafirim olucaktın , öyle uzun kalmıycaktın ! Ateşimi alıcaktın , korumu söndürmeyecektin ! Sevmeye söz verilir mi ? Verilince bozulur mu ? Bulduğun ilk çatlaktan...
  3. Bir Gün Seni Sevdiğimi Anlarsın...

Bir Gün Seni Sevdiğimi Anlarsın...

Uykuların kaçar geceleri Bir türlü sabah olmayı bilmez Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında Ne çarşaf halden anlar, ne yastık Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefes çekmişçesine dolar içine Sevmek neymiş birgün anlarsın Birgün anlarsın aslında herşeyin boş...
  4. birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ?

birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ?

Yha ben birini seviyorum ama o da beni seviyor mu tam olarak emin olamadım ve bilemiyorum. Acaba kızlar birine aşıksan ve onunda sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ????????????

Sayfayı Paylaş