gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir Gün Anlarsin

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bir Gün Anlarsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir gün...

Bir gün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın.ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım.seni en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni ... Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  2. Bir Gün !!!

Bir Gün !!!

BİRGÜN !! Birgün çıkarsam karşına.. Elleri buruşmuş, yanakları çökmüş.. Elimden tutan, adına torun denen delikanlıyla.. Ve gözlerim buğulanıp, kirpiklerime kayarsa damlacıklar... Sen bana aldırma. Ama nolur bakma gözlerimin içine eskisi gibi.. Dayanamam sonra. Belkide yine sarılırım boynuna. Artık yapamam sıpa şakalarımdan sana.. korkma, Eşşek şakalarım var artık; büyümüşüm ya !! ....Ne...
  3. bir gün biri seni......

bir gün biri seni......

Karşınızdaki bunu duyunca emin olun korkudan kaçar :laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş