gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bir gün beni sevebilir misin?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] gulum.net

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir gün beni sevebilir misin?
    emeğine sağlık canım:)

Bir gün beni sevebilir misin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Kadar Sevebilir Misiniz

Bu Kadar Sevebilir Misiniz

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başrdılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı...
  2. Bir Gün Beni SevebiLir Misin?

Bir Gün Beni SevebiLir Misin?

beni sevecek mi testi beni sevecek mi sevebilirmisin sevebilirmisin sevebilir misin
  3. Acaba bir gün bilecek misin?

Acaba bir gün bilecek misin?

Acaba bir gün bilecek misin? Gittiğinde dudaklarımı kanatırcasına ısırdığımı.. O günden beri kimsenin yüzüne bakarak konuşamadığımı.. son görüntün, benim olan o yüzün beynimden hiç silinmesin diye... Hala gözkapaklarımın içindesin, avuçlarımda hala sıcaklığın var... Ve hemen yanında duran tırnak izlerim, ayrılık gecesinden.. Yoksun içimi acıtıyorsun... alinti
  4. Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Sevgili melekler, Bugün benim için çok özel ve güzel bir gün.:) Cuma'dan beri beklediğim bir paket az önce elime ulaştı.Bu pakette çok şık ve incelikle seçilmiş bir mutfak eşyası var.Bana yollanmış bir hediye :) Hediye çok çok güzel,hatta umduğumun çok çok üstünde o ayrı ama daha önemlisi bu hediyenin geldiği yer ve sebebi :) Daha fazla sizi meraklandırmayayım;Bu hediyeyi bana RüYaM adminim...

Sayfayı Paylaş