gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Bir gün, dünyaya ait büyük bir derdin olursa,

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

birgün dünyaya ait Hakka dönenler gözleriyle, Kendilerini Hakka verenler kalpleriyle,
    Hakk sevgisini ruhlarına sindirenler de sırlarıyla ağlarlar...

bizleri senin merhametinden yoksun bırakma YA RAB..

Bir gün, dünyaya ait büyük bir derdin olursa,
    Rabbine dönüp 'Benim büyük bir derdim var!' deme;
    Derdine dönüp 'Benim büyük bir Rabbim var!' de..."

(ALINTI)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir gün, dünyaya ait büyük bir derdin olursa,
    allah o kadar büyükki o her zaman yanımızda emeğine sağlık

3. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim gercekten buyuk bir rabbim var

Bir gün, dünyaya ait büyük bir derdin olursa, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harika bir gün nasıl olur?

Harika bir gün nasıl olur?

mükemmel bir gün benim için mükemmel bir gün nasıl olmalı nasıl olur oluşur nedir Kadın için harika gün 08:45 - Sabah onun öpücükleriyle uyanmak 09:00 - Tartıya çıkıp 1 kilo verdiğini görmek 09:30 - Hafif bir kahvaltı 11:00 - Güneş banyosu 12:30 - En iyi arkadaşıyla bir cafede yemek 13:45 - Alışveriş 14:00 - Cilt bakımı, masaj, güzellik uykusu 15:30 - Mum ışığında yemek ve dans 22:00 -...
  2. Dünyanın En Derin Büyük Dozeri

Dünyanın En Derin Büyük Dozeri

dünyanın en küçük dozeri dünyanın en büyük dozeri video paletli dozer oyunları küçük dozer büyük oyunları Dünyanın En Derin Büyük Dozeri * Hareketli bu makine 100 mt. Yüksekliğinde ve 223 mt. Uzunluktadır * Tam olarak 45.500 Ton ağırlığındadır. * 100.000.000.- Amerikan dolarına mal olmuştur. * Tasarım ve imalatı 5 yılda tamamlanmıştır. * İşletim için 5 Operatör gerektirmektedir. * 22 metre...
  3. bir gün lazım olursa....Ya olmazsa?

bir gün lazım olursa....Ya olmazsa?

"Bir gün lazım olur" diyerek evde biriktirdiklerimizi bir düşünün. İki üç yıldır hiç giymediğiniz halde sakladığınız kıyafetler, boş ayakkabı kutuları, size hediye gelmiş ama bir türlü ne yapacağınızı bilemediğiniz eşyalar... Hepsi "bir gün lazım olur belki" cümlesinin altına saklanıyor... Ya olmazsa? Uzmanlar buna "ama bir gün ihtiyacım olabilir" sendromu...
  4. İnsanlar dünyayı birden terk etse ne olur?

İnsanlar dünyayı birden terk etse ne olur?

100 yıl sonra dünyamız İnsanlar birdenbire ortadan kaybolursa, Dünya nasıl bir yer olur. İşte Alan Weismann 'The World Without Us' (Bizsiz bir Dünya) adlı ktiabında bu konuya değinmiş. Arizona Üniversitesi profesörü olan Weismann, kitabı ile ilgili araştırmaları için Türkiye'ye de gelmiş. Weismann'ın Bizsiz bir Dünya adlı kitabı, Türkiye'de Altın Kitaplar Yayınevi tarafından satışa...
  5. Çocuklarınızın Her İstediğine Evet Derseniz Doyumsuz Bir Çocuk Olur...

Çocuklarınızın Her İstediğine Evet Derseniz Doyumsuz Bir Çocuk Olur...

Çocuk Yetiştirmek Çocuğun Her İstediğine Evet Demek Çocuk Yetiştirmek büyük bir beceri işidir...Hele ki şu içinde bulunduğumuz Tv nin İnternetin herşeyin açık ve seçik olduğu hayatta daha zor...İşte anne babalarında çocuklarını iyi yetiştirmek için iyi anne baba sorumluluk alabilen ebeveyn olmaları gerekir...Çocukların ağlayarak veya tepinerek :) her istediğine evet derse bir anne baba daha...

Sayfayı Paylaş