Bir gün sen geleceksin ya…

AYTASI

Aktif Üye
Üye

Hazır bekler kalbim. Çoğu zaman kapanmaz gözlerim. Seni gördüğüm rüyalardan birinde çıkar gelirsin de uyanamam, diye.

Hazır kıta hayallerim. Odamın duvarlarına astım bir bir. Hepsinde sen, ben. Hüzünlü hikayelere inat hepsinde mutluluk ve aşk var. Sen seç hangisini istersen. Benim ezberimde zaten hepsi, özenle seçilip defalarca izlenmiş filmler gibi. Tüm karamsarlıkları, ümitsizlikleri kapının önüne koydum geçerken alsın diye çöpçüler, alsınlar da sen varken çalmasınlar kapıyı.

Korkularıma seni anlattım ben. O gelince biteceksiniz başlamamak üzere, dedim. Sen gelince ne yalnızlıktan korkacağım, ne karanlıktan. Hepsinle alay edeceğim hatta elinden tuttuğum an.

Ben tüm gülüşlerimi sana sakladım. Zamanlı zamansız tebessümler hep sana olsun istedim ben bu hayatta.

Bir gün sen geleceksin ya...

Gözüm hep saatte sen geldiğinde de bu kadar yavaş geçer mi zaman,diye. Şimdi bozuk sanki bu saat sen gelince düzelir mi bilmiyorum.

Ben kapıyı hiç kilitlemedim. Sırf seni beklememek için. Gözüm hep yolda sırf gelişini kaçırmamak için. Telefon çalarda sorarsın, diye senden başka kimseye açmamaya karar verdim.

Sen bir gün gerçekten gelecek misin peki ...

alinti​

Geri