gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bir gün "sen" kaybından öleceğimi...yazıyorum..

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bir gün "sen" kaybından öleceğimi...yazıyorum..

harikaydı emeğine sağlk.

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

bir gün "sen" kaybından öleceğimi...yazıyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Faili Meçhul Bir Aşkın Kimliğinde Saklı Kaybım…

Faili Meçhul Bir Aşkın Kimliğinde Saklı Kaybım…

faili meçhul bir aşkın kimliğinde saklı kaybım AŞK TUT/SAK /..Faili meçhul bir aşkın kimliğinde saklı kaybım…/ Bırak…sorma! Hanesi boş kalsın ismine yüklediğim anlamın Aşk de, nefret de ne dersen de.. Ben bile bilemezken bendeki vazgeçilmezliğinin sebebini Bırak sözcüklerin kafası karışmasın… Bir kelimeye Bir dizeye Bir şiire sığamayacak kadar ağrılı harflerim… Yürekte sevmek çok zor...
  2. Sen" Kaybindan olacak Sonum...

Sen" Kaybindan olacak Sonum...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . Söylesene kandırdın mı beni? Yüreğinin tüm acılarını içime saldın ve benliğimi çalıp gittin mi benden? Öyleyse sen de yalancı çıktın yâr! Sen de aşkı var zannettirdin bana ve gittin! Sonrası hiçlik,sonrası acı,sonrası bir yokluğun başlangıcı; Yoksun! El ele yürüdüğümüz tüm yokuşları devirdim dilimin üstüne ve...
  3. Bir gün gelip de, sen de...

Bir gün gelip de, sen de...

Sevgi herşeyin çözümüdür.Severek yaptığın herşey seni başarıya ve mutluluğa götürür.Sevmeyi öğrenmek değerini bilmek gerekir. :) Bir gün gelip sen de, göçüp gideceksin O zaman tatlı canını ne diye üzersin Anne baba, abi abla, bacı kardeş Dayı, hala, teyze amca, nine dede Öğretmen, müdür, milletvekili, doktor Mühendis, avukat, belediye başkanı Başbakan veya cumhurbaşkanı Bir de...
  4. Bir gün sen geleceksin ya…

Bir gün sen geleceksin ya…

Bir gün sen geleceksin ya… Bir gün sen geleceksin ya… Hazır bekler kalbim. Çoğu zaman kapanmaz gözlerim. Seni gördüğüm rüyalardan birinde çıkar gelirsin de uyanamam, diye. Bir gün sen geleceksin ya… Hazır kıta hayallerim. Odamın duvarlarına astım bir bir. Hepsinde sen, ben. Hüzünlü hikayelere inat hepsinde mutluluk ve aşk var. Sen seç hangisini istersen. Benim ezberimde zaten...

Sayfayı Paylaş